Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 07 07, 12:46 Atnaujinta 2017 07 07, 13:42

„Go Vilnius“ vadovas Darius Udrys atleistas iš pareigų

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius iš pareigų atleido „Go Vilnius“ vadovą Darių Udrį.
Darius Udrys
Darius Udrys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip BNS informavo mero patarėjas Aleksandras Zubriakovas, sprendimą atleisti „Go Vilnius“ vadovą meras priėmė penktadienį po pokalbio su D.Udriu dėl netenkinančių įmonės rezultatų.

„Toks sprendimas priimtas dėl nepakankamai gerų įstaigos veiklos rezultatų. „Go Vilnius“ komanda yra kompetentinga, tačiau įstaigos vadovas neišnaudojo viso jos potencialo, nepakankamai ambicingai siekė užsibrėžtų tikslų – skatinti privačias investicijas, vystyti turizmo sektorių, kurti Vilniaus tarptautinį įvaizdį ir komunikuoti apie verslo, turizmo ir gyvenimo Vilniuje galimybes tikslinėms užsienio auditorijoms“, – BNS nurodė A.Zubriakovas.

D.Udrys „Go Vilnius“ vadovavo nuo 2016 metų liepos. Kol bus rastas naujas vadovas įstaigai laikinai vadovaus „Go Vilnius“ Rinkodaros skyriaus vadovė Inga Romanovskienė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Remigijus Šimašius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Remigijus Šimašius

D.Udrys teigia, jog neseniai pateiktoje „Go Vilnius“ pusmečio veiklos ataskaitoje vienareikšmiškai matyti, kad „mano vadovaujama įstaiga sėkmingai įgyvendina iškeltus ir metų pradžioje kartu su juo sudarytoje strategijoje patvirtintus tikslus“.

Meras taip ir nesugebėjo konkrečiai pasakyti, kuo netenkina įstaigos ar mano darbas.

„Meras taip ir nesugebėjo konkrečiai pasakyti, kuo netenkina įstaigos ar mano darbas“, – viešai paskelbtame komentare sakė jis.

Anksčiau D.Udrys kritikos sulaukė dėl pasisakymų socialiniame tinkle „Facebook“ apie Lietuvos partizanus konservatorių atstovės Agnės Zalanskaitės paskyroje aptariant rezistencijos kovų metu platintą atsišaukimą, raginantį nepalaikyti kolūkių steigimo, su prierašu „Mirtis išdavikams“. D.Udrys į įkeltą nuotrauką sureagavo replika „O žudyti kolchozų organizatorius – moralu?“ Jis taip pat klausė: „Pagal kokią definiciją kolūkio organizavimas prilygsta nusikaltimui prieš žmoniją, už kurį etikos normos leidžia grasinti nužudymu?“, o vėliau įdėjo citatą su terorizmo apibrėžimu.

Į tai sureagavo Politinių kalinių sąjunga, konservatoriai paragino merą atleisti D.Udrį iš pareigų, pats R.Šimašius taip pat griežtai sukritikavo tokį D.Udrio požiūrį.

„Go Vilnius“ vadovas BNS tuomet teigė nepateisinantis sovietų vykdytų nusikaltimų, kolektyvizacijos ir kitų žmogaus teisių pažeidimų, nuo kurių nukentėjo ir jo artimieji, tačiau suabejojo dėl partizanų atsišaukime galimo įžvelgti grasinimo susidoroti su civiliais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką