Sportas gyvai

„Grigeo“ profsąjungos vadovė: įmonės darbuotojai šokiruoti, bet nepanikuoja

Popieriaus ir medienos pramonės gamintojos „Grigeo“ profsąjungos vadovė Diana Raitelaitienė teigia, kad įmonės darbuotojai seka naujienas, yra šokiruoti, tačiau dirba įprastai ir nepanikuoja.
„Grigeo“
„Grigeo“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Bendra situacija yra stabili ir nėra panikos, bet kiekvienas skaito, kiekvienas mato tuos pranešimus (...) Šiandien viskas stabilu, tiesiog žmonės šokiruoti, aišku, kiekvienas pergyvena dėl savo ateities, bet dirba normaliai ir galvoja, kad viskas susitvarkys“, – BNS sakė D.Raitelaitienė.

„Iš tikrųjų, labai keista. Įmonė atvira, nieko neslėpdavo, nežinau, kas atsitiko“, – teigė ji.

Trečiadienį prekybos tinklas „Iki“ pranešė stabdantis „Grigeo“ produkcijos pirkimą, kol nebus atsakyta į visus klausimus dėl įtarimų „Grigeo Klaipėdai“ nevalytomis nuotekomis teršus Kuršių marias.

Šiandien viskas stabilu, tiesiog žmonės šokiruoti, aišku, kiekvienas pergyvena dėl savo ateities, bet dirba normaliai ir galvoja, kad viskas susitvarkys.

Apie teisėsaugos atliekamą tyrimą dėl taršos Klaipėdoje pranešta antradienį.

Prokurorų teigimu, žala aplinkai gali siekti „milijonines sumas“, tačiau įtarimai kol kas nepareikšti nei juridiniams, nei fiziniams asmenims.

Tuo metu aplinkos ministras Kęstutis Mažeika trečiadienį BNS sakė, kad prašoma prokurorų Klaipėdoje veikiančiai įmonei taikyti laikinąsias apsaugos priemones – užšaldyti sąskaitas.

Pasak profsąjungos vadovės D.Raitelaitienės, dėl susiklosčiusios situacijos neturėtų nukentėti „Grigeo“ grupės įmonėse dirbantys žmonės.

„Žmonės algas turėtų gauti. Prie ko čia darbuotojai, kurie sąžiningai dirba ir dirbs toliau. Mes negalvojame, kad čia viskas bus sustabdyta“, – tvirtino profsąjungos vadovė.

Ji taip pat teigė, kad „Grigeo Klaipėda“ veikia atskira įmonės profsąjunga, tačiau BNS su ja trečiadienį susisiekti nepavyko.

Kaip savo interneto puslapyje skelbia „Grigeo“, ji yra vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse.

Grupė jungia Grigiškėse esančias bendroves „Grigeo“, „Grigeo packaging“, „Grigeo Baltwood“, „Grigeo Recycling“, uostamiestyje įsikūrusią „Gigeo Klaipėda“ ir Ukrainoje esančią „Mena Pak“.

Bendrovėse šiuo metu dirba daugiau nei 800 darbuotojų. Įmonių grupei nuo 2001 metų vadovauja Gintautas Pangonis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius