Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Grigiškių“ pelnas 2012 metais buvo mažesnis, nei prognozuota

Laikas pinigai
BFL nuotr. / Laikas pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

2012 metais įmonių grupė, kurią sudaro AB „Grigiškės“, UAB „Baltwood“, AB „Klaipėdos kartonas“, OAO „Mena Pak“ bei UAB „Klaipėda recycling“, pasiekė 290 mln. Litų (84 mln. EUR) konsoliduotą pardavimo apyvartą. Tai yra tiek pat, kiek buvo skelbiama 2012 m. prognozėse.

Per tą patį laikotarpį AB „Grigiškės“ pardavimai siekė 111,0 mln. litų (32,1 mln. EUR) ir yra tokie, kokie buvo prognozuojami.

Per 2012 metus AB „Grigiškės“ įmonių grupė uždirbo 9,97 mln. Lt (2,9 mln. EUR) konsoliduoto pelno prieš apmokestinimą. Tai yra 3 mln. Lt (0,9 mln. EUR) mažiau, nei buvo prognozuojama.

Grupės konsoliduoto pelno prieš apmokestinimą sumažėjimą, palyginti su paskelbtomis prognozėmis, pagrinde nulėmė paskutinėmis metų savaitėmis dėl šventinio laikotarpio klientų užsakyto transporto vėlavimas, perkėlęs dalį suplanuotų pelningiausio – popieriaus gaminių segmento pardavimų į 2013 m. Šis pardavimo mažėjimas buvo kompensuotas didesniais nei prognozuota kitų Grupės segmentų produkcijos pardavimais.

Bendrovė uždirbo 8,7 mln. Lt (2,5 mln. EUR) pelno prieš apmokestinimą. Tai yra 0,8 mln. Lt (0,2 mln. EUR) mažiau, nei buvo prognozuojama.

informacija
GROGEO BALTWOOD, UAB
Vadovas: Viktoras Tirevičius Darbuotojų sk.: 141 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką