Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 09:52

„Gubernijai“ skirtos 2 mln. eurų investicijos

„Gubernija“
Ryčio Šeškaičio nuotr. / „Gubernija“

„Gubernijos“ daryklą valdanti gėrimų gamintoja „MV GROUP Production“ šiemet „Gubernijai“ skiria rekordines investicijas – per 2 milijonus eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Investicijos atveria galimybes pilstyti gėrimus į naujas pakuotes, užtikrina tvaresnius sprendimus, leidžia geriau saugoti aplinką ir tausoti išteklius.

„MV GROUP Production“ generalinio direktoriaus Algirdo Čiburio teigimu, rekordinės investicijos iki metų pabaigos leis iš esmės atnaujinti daryklos įrangą. Pavyzdžiui, naujas skardinių pilstymo-valcavimo įrenginys užtikrins kokybiškesnį pilstymo procesą, sumažins produkcijos bei skardinių nuostolius, padidins linijos našumą nuo esamų 12,5 tūkst. vienetų per valandą iki 20 tūkst. vienetų per valandą. Be to, gėrimai galės būti pilstomi į naujų formatų skardines (200 ml, 330 ml).

„Vertindami kokybiškos produkcijos paklausos potencialą nusprendėme įsigyti vokiečių bendrovės gaminamą „Krones AG“ įrangą“, – pažymi A.Čiburys.

Naujasis gamybos linijos įrenginys darykloje Šiauliuose sukurs papildomų darbo vietų. Jau dabar „Gubernija“ prie komandos siūlo prisijungti gamybos meistrą bei jaunesnįjį technologą. Atviros ir kitos pozicijos: gamybos operatorių, derintojų, produktų paruošėjų, laboratorijos darbuotojų, elektrikų – automatikų.

Pranešime pažymima, kad parduotuvių lentynas jau greitai pasieks ne tik naujo dizaino produktų pakuotės, bet ir atnaujinti esamų gėrimų skoniai. Be to, šalia esamos produktų linijos, kurią sudaro 8 gėrimai, netrukus rinkai bus pristatyta ir viena produktinė naujiena.

Iš viso praėjusiais metais Gubernijos“ darykloje buvo pagaminta per 8,7 mln. litrų alaus ir maždaug 6,7 mln. litrų giros. Lyginant su 2019 metais, alaus gamybos apimtys išaugo beveik 79 proc., giros – maždaug 12 procentų.

Pernai „Gubernijos“ gaminiai keliavo į 15 užsienio valstybių trijuose žemynuose. Daugiausia buvo eksportuojama į Vokietiją, JAV ir Lenkiją, tačiau Šiauliuose gaminami lietuviški gėrimai pasiekė pirkėjus ir tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Rusija ir net Kinija.

Pasak A.Čiburio, aktyvus darbas su eksporto partneriais padėjo pasiekti tam tikrą proveržį didžiųjų šalių rinkose – ypač JAV. „Per metus eksportas į Jungtines Valstijas išaugo kone trečdaliu, o iš viso į JAV pernai eksportuota 4,6 proc. visos užsienio rinkai skirtos „Gubernijos“ produkcijos“, – dalijasi „MV GROUP Production“ generalinis direktorius.

Svarbiu žingsniu už Atlanto A.Čiburys vadina kontraktą su vienu didžiausių JAV mažmeninės prekybos tinklų „Publix“. Pernai rudenį 20-yje šio tinklo parduotuvių Majamyje pradėta prekiauti „Gubernijos“ duonos gira. Tad lietuviškai produkcijai nuo etninių parduotuvių pavyko peršokti į kur kas didesnę areną, labiau matomą ir lankomą vietos vartotojų, o tai turėtų padėti įsitvirtinti trečios pagal gyventojų skaičių valstijos Floridos gaiviųjų gėrimų rinkoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką