Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą atvyksta „Facebook“ kompanijos pripažintas rinkodaros ekspertas

Johnas Petersas
Asmeninio archyvo nuotr. / Johnas Petersas
Šaltinis: 15min
0
A A

Su Lietuvos komunikacijos profesionalais savo patirtimi pasidalys britų skaitmeninės rinkodaros konsultantas Johnas Petersas, kurio įgyvendintus projektus „Facebook“ kompanija pripažino patekusius tarp 2 proc. geriausiųjų. Rugsėjo 18 d. Vilniuje vyksiančioje rinkodaros konferencijoje „E. virusas 2014“ ekspertas skaitys pranešimą apie socialinių tinklų panaudojimą ryšiams su vartotojais palaikyti.

J.Peters yra konsultacijų bendrovės „J Promotions“ įkūrėjas, rinkodaros srityje dirbantis nuo 1993 metų. Šiuo metu konsultantas veda mokymus apie socialinius tinklus stambiausioms britų įmonėms.

Rinkodaros konferencijos „E. virusas 2014“ išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad J.Peters sulaukė pripažinimo iš „Facebook“ kompanijos, kuri patvirtino, kad konsultanto šiame socialiniame tinkle vykdyti darbai pateko tarp 2 proc. geriausius rezultatus pasiekusių projektų. Ekspertas buvo pakviestas dalyvauti „Facebook“ rengtoje spaudos konferencijoje Londone ir pristatyti britų žiniasklaidai šiuos projektus bei „Facebook“ tinklo galimybes.

Vilniuje J.Peters papasakos, kaip įmonėms ir organizacijoms valdyti santykius su klientais pasitelkiant socialinius tinklus, kaip išnaudoti jų galimybes ryšių su vartotojais stiprinimui.

Aštuntojoje metinėje rinkodaros konferencijoje „E. virusas 2014“ bus diskutuojama apie santykių su klientais valdymą. Pranešėjai apžvelgs, kaip sėkmingai palaikyti ryšius su potencialiais vartotojais ir esamais klientais, kokią naudą duoda ryšių su klientais valdymo (angl. Customer Relationship Management – CRM) sistemos. Specialistai pristatys Lietuvos įmonių ryšių su klientais valdymo patirtį, papasakos apie išmaniuosius el. pašto rinkodaros iššūkius.

Renginyje bus aptarta prekės ženklo įtaka santykiams su klientais, taip pat apžvelgtos vartotojų pasitikėjimo reklama tendencijos, kaip pasitikėjimas rinkodaros informacija skatina veikti.

Konferencijoje „E. virusas 2014“ pranešimus skaitys ekspertai iš Jungtinės Karalystės ir Lietuvos: J. Peters („J Promotions“), Andrew Davies („ForBrains“), Loreta Matulionienė („Blue Bridge Baltic“), Rytis Laurinavičius („Soundest“), Giedrė Stabingytė („Black Swan Brands“), Asta Ivanauskienė („Nielsen“).

Renginys skirtas rinkodaros, komunikacijos vadovams ir specialistams.

Aštuntoji metinė rinkodaros konferencija „E. virusas 2014“ vyks rugsėjo 18 d. Vilniuje. Išsami renginio programa skelbiama Vilniaus konferencijų centro interneto svetainėje www.vcc.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ekspertas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką