Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 09:21

Į Lietuvą žengia švedų bendrovė „Scrive“ – verslo skaitmeninimo procesų ir elektroninių parašų paslaugos tiekėja

Švedijos bendrovė „Scrive“, kompleksiškų sprendimų, skirtų skaitmeninių sutarčių sudarymui tiekėja, žengia į Baltijos šalių rinkas ir Lietuvą. Įmonė daugiau nei dešimtmetį dirba su stipriausiais pasauliniais prekės ženklais 40 šalių. „Scrive“ padeda įmonėms kurti klientų skaitmeninio prijungimo sprendimus, pagrįstus elektroninio parašo ir skaitmeninės tapatybės paslaugomis. Tokius pažangius sprendimus siūlo ir Lietuvos verslui, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„Scrive“
„Scrive“ / Bendrovės nuotr.
Temos: 1 Verslas

„Scrive“ padeda įmonėms kurti visapusiškus klientų skaitmeninio prisijungimo sprendimus, pagrįstus elektroninio parašo ir skaitmeninio identifikavimo paslaugomis. Įvairių dydžių organizacijos naudojasi „Scrive“ paslaugomis, norėdamos suskaitmeninti įvairiausius verslo procesus, kai reikia pasirašyti teisiškai privalomas sutartis ir patikrinti asmens tapatybę. Platformoje kiekvieną mėnesį pasirašoma iki milijono dokumentų.

Įmonės generalinis direktorius Viktor‘as Wrede‘as teigia, kad „Scrive“ plėtra į Baltijos šalis ir Lietuvą yra tikslinga, nes skaitmenines paslaugas savo klientams siūlančių verslų Lietuvoje kasmet daugėja. Be to, vis labiau populiarėja elektroninio parašo paslaugos tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, jis naudojamas įvairiausiose srityse. Tai ypač pastebima po pandemijos, kai apskritai padidėjo paslaugų, užtikrinančių skaitmeninių sandorių patikimumą, paklausa.

„Pirmiausia savo platformoje, visose Baltijos šalių rinkose, integravome „Smart-ID“ – plačiai naudojamą elektroninę identifikavimo (eID) sistemą, nes to reikalavo Švedijos bankai, kurie naudojasi „Scrive“ ir turi filialus Baltijos šalyse. Įeidami į naujas užsienio rinkas, labiausiai kreipiame dėmesį į tai, ar jose yra aukštas eID naudojimo lygis. Baltijos šalių finansinių technologijų sektorius yra aktyvus ir yra didelis skaitmeninio identifikavimo sprendimų poreikis. Mes taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su šiame regione gerai žinomomis bendrovėmis, tokiomis kaip „AVIS Baltics“ ir „Telia“, todėl natūralu, kad einame ten, kur mūsų reikia“, – pabrėžia M.Wrede‘as.

Šiandien, kai verslo procesai vis labiau skaitmenizuojami ir teikiama vis daugiau paslaugų internetu, didėja saugumo ir privatumo reikalavimai, todėl viena pagrindinių „Scrive“ paslaugų sričių – bankininkystės ir finansinių paslaugų sektorius. „Scrive“ padeda šioms įmonėms kurti teisinius santykius su savo klientais, laikantis tokių nuostatų kaip „Kovos su pinigų plovimu direktyva“ ir BDAR (bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), tuo pačiu užtikrinant sklandžią skaitmeninę patirtį, kokios tikisi šiandieniniai klientai.

„Scrive“ taip pat pelnė klientų pasitikėjimą savo platformoje įdiegdama teisinę apsaugą ir taip padėdama sumažinti verslo riziką. „Scrive“ iš pat pradžių nustatė pasaulinius kokybės standartus tam, kad kiekvieną kartą pasirašant dokumentą būtų renkami ir išsaugomi teisiniai šio veiksmo įrodymai. Be to, „Scrive“ yra pirmasis elektroninio parašo tiekėjas, panaudojęs blokų grandinės technologiją (dar vadinamą „blockchain“) skaitmeniniam dokumento antspaudavimui, norint patikrinti, ar jis po pasirašymo niekaip nebuvo pakeistas.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką