Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
05 15 /05 16 09:34

Į „Pepco“ parduotuvės atidarymą atėję lankytojai pasijuto apgauti

Gegužės 3-ąją pagėgiškiai socialiniame tinkle „Facebook“ teigė, kad į jų savivaldybę atkeliavęs prekybos tinklas „Pepco“ juos tiesiog apgavo.
Prie parduotuvės nusidriekė pirkėjų eilė, bet „Pepco“ taip ir nebuvo atidaryta
Prie parduotuvės nusidriekė pirkėjų eilė, bet „Pepco“ taip ir nebuvo atidaryta / „Šilokarčema“

Penktadienį į parduotuvės „Pepco“ atidarymą atskubėjo būrys žmonių iš įvairių Pagėgių krašto vietelių. Tačiau taip ir nesulaukė jos atidarymo.

„Tik Pagėgiuose šitaip gali būti“, – piktinosi Irena.

„O kada bus atidaryta? Gerai, kad aš nevažiavau“, – klausė ir džiūgavo Janina.

Pasak Daivos, parduotuvės kolektyvas – juokdariai, apgavę liaudį. Į šį pasakymą sureagavo Valė: „Jau tikrai gėda, žmonės aukojo laiką, ir še tau šnipštas. Nebuvau, kad ir bus, neisiu“.

Ne vienas „Šilokarčemai“ pasakojo, kad tądien specialiai iš kaimo į pačius Pagėgius žmonės atvyko ir buvo labai nusivylę: „Kaip taip? Pranešė, kad atidarys ir neatidarė. Lauki eilėje. Sužinai, kad neatidarys. Tik mūsų gerovės savivaldybėje taip gali būti“.

Kas nutiko išties?

Pats tinklas skelbė, kad Pagėgiuose didysis atidarymas vyks gegužės 2 d., 9 val., Vilniaus g. 28 A. Tačiau jis neįvyko. O kodėl, viešos informacijos nepateikė.

Pagėgiškiams buvo pasakyta, kad neva parduotuvė neatsidarė dėl techninių kliūčių, nes neva neatsidarė durys. Keisčiausia tai, kad jos neatsidarė dar ir pirmadienį, o ir atnaujintos informacijos apie naujos parduotuvės atidarymą dar nėra paskelbta.

Sklinda ir gandai, kad parduotuvė neatsidarė dėl to, kad dėl finansinių aferų sulaikytas milijonieriumi prisistatantis Ignas Jomantas patalpas pardavė prieš tris dienas iki jo sulaikymo ir dabar tam tikros institucijos peržiūri sudarytas sutartis.

„Šilokarčemai“ nepavyko susisiekti su šio tinklo atstovu spaudai. Jei bus paaiškinta, kodėl taip įvyko, būtinai informuosime.

Įmonė „Pepco Lithuania“ atsiprašo pirkėjų

Dėl techninių kliūčių, parduotuvės atidarymas buvo atidėtas iki gegužės 17 d. Informacija, kad nepavyks atsidaryti laiku, iš anksto buvo paskelbta prie naujosios parduotuvės įėjimo.

Apie naują parduotuvės atidarymo datą savo pirkėjus informavome socialiniuose tinkluose, ši informacija taip pat paskelbta prie naujosios parduotuvės įėjimo.

Atsiprašome pirkėjų, jei jų nepasiekė naujausia informacija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius