Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ikea“ iš rinkos atšaukia vaikiškas sūpynes

IKEA sūpynės GUNGGUNG
IKEA sūpynės GUNGGUNG
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl rimtų traumų pavojaus „Ikea“ atšaukia iš rinkos vaikiškas sūpynes „Gunggung“. Taip pat ragina visus pirkėjus, įsigijusius vaikiškas sūpynes GUNGGUNG, nedelsiant nebeleisti vaikams jomis naudotis ir pristatyti jas į „Ikea“ parduotuvę, kur bus grąžinta už šią prekę sumokėta suma.

„Ikea“ gavo pranešimų apie nelaimingus atsitikimus, kurie parodė, kad sūpynių „Gunggung“ kabinamosios detalės neatitinka „Ikea“ kokybės reikalavimų ir kelia rimtų traumų pavojų.

„Mes kuriame gaminius, kurie skatina vaikų kūrybingumą ir natūralų fizinės veiklos poreikį. Žaisdami vaikai negalvoja apie saugumą, todėl kurdami naujus gaminius turime tai daryti už juos. Mūsų požiūris pagrįstas tuo, kad parduodame tik tokius gaminius, kuriuos patys duotume savo vaikams. 

Vis dėlto kartais, net patikrinę produktus pagal jiems taikomus standartus ir teisės aktus, neišvengiame klaidų. Dėl šios priežasties priėmėme sprendimą atšaukti sūpynes „Gunggung“iš rinkos, kad panašūs įvykiai nesikartotų ateityje“, – teigia bendrovės vaikiškų prekių grupės vystymo vadovė Cindy Andersen.

Vaikiškos sūpynės „Gunggung“ parduodamos visose „Ikea“ tinklo parduotuvėse nuo 2014 m. balandžio 1 d.

Sūpynes „Gunggung“ galima grąžinti į „Ikea“ parduotuvę ir atsiimti už jas sumokėtą sumą. Norint susigrąžinti pinigus, prekės pirkimą įrodantis dokumentas (pirkimo-pardavimo kvitas) nebūtinas. Daugiau informacijos rasite www.IKEA.lt arba paskambinę nemokamu „Ikea“ telefonu +370 5 250 00 55.

informacija
IKEA INDUSTRY LIETUVA, UAB
Vadovas: Inga Urbonavičiūtė Darbuotojų sk.: 696 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Temos IKEA
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką