Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 07, 13:25

„Iki“ atidarė atnaujintą parduotuvę Galgiuose

Prekybos tinklas „Iki“ atidarė pirmąją šiais metais atnaujintą parduotuvę Galgiuose. Per rekonstrukciją pristačius naują parduotuvės dalį, padidintas prekybinis plotas, išplėsti skyriai, įrengtos savitarnos kasos. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas investavo 961 tūkst. eurų. 
Atidaroma atnaujinta „Iki“ parduotuvė Galgiuose
Atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė Galgiuose / „Iki“ nuotr.
Temos: 2 IKI Parduotuvė

Pagal naujausius bendrovės standartus atnaujintoje parduotuvėje įrengti vaisių ir daržovių, pieno, vietoje kepamos duonos ir bandelių, sveriamos mėsos, žuvies, kulinarijos ir konditerijos skyriai, įrengta rūkyklėlė.

Prekybos tinklas „Iki“ praėjusiais metais plėtrai ir parduotuvių atnaujinimui skyrė beveik 18 mln. eurų. Pernai atidarytos dvi visiškai naujos parduotuvės Vilniuje ir Šiauliuose. Į jų įrengimą investuota apie 1,1 mln. eurų. Taip pat pagal naujausius standartus per metus buvo atnaujinta beveik kas dešimta šalyje veikianti „Iki“ parduotuvė. Iš viso 20 jų atnaujinimui „Iki“ skyrė 16,7 mln. eurų.

Galgiuose atnaujintoje „Iki“ parduotuvėje įrengtos 2 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, kurios padės saugiau apsipirkti, išvengiant papildomų nebūtinų kontaktų.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba daugiau kaip 5,9 tūkst. darbuotojų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką