Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Indrė Dobrovolskė tapo „M Capital“ vadove

Viena didžiausių finansinio raštingumo ir gyvybės draudimo tarpininkavimo bendrovių Lietuvoje, „M Capital“, praneša apie pokyčius savo vadovybėje – Indrė Dobrovolskė, iki šiol dirbusi įmonės vykdančiąja direktore (COO), tapo „M Capital“ generaline direktore ir keičia Gintę Leksienę. Pastaroji vadovaus naujai įsteigtai „M Capital“ valdybai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Indrė Dobrovolskė
Indrė Dobrovolskė / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 1 Verslas

Prieš tapdama „M Capital“ generaline direktore, pastaruosius pusę metų I.Dobrovolskė užėmė vykdančiosios direktorės pareigas. Tuo tarpu vadovės pareigas paliekanti G.Leksienė pereina darbuotis į naujai įsteigtą „M Capital“ valdybą. Tikimasi, kad šie valdymo struktūros pokyčiai leis užtikrinti daugiau skaidrumo ir paskatinti ilgalaikį organizacijos vystymąsi bei esamos strategijos tęstinumą.

G.Leksienė bendrovei „M Capital“ vadovavo 5 m., per kuriuos įmonės pajamos nuo 1,5 mln. Eur išaugo iki beveik 8 mln. Eur. Pasak G.Leksienės, įmonės valdymo struktūros pokyčiai buvo numatyti anksčiau ir yra natūralus bendrovės augimo žingsnis: „Šiandien „M Capital“ užima apie 16 proc. visų gyvybės draudimo rinkos pardavimų. Kasmet kompanija vidutiniškai auga po 30 proc. ir nuolat plečia asmeninių finansų konsultantų komandą. Šią profesiją per metus išbando vidutiniškai 450 žmonių, tačiau mūsų aukšti standartai nulemia, kad pasilieka ir kelionę kartu tęsia tik maždaug trečdalis stipriausiųjų. Manome, kad įmonės augimą turi lydėti kokybė, kam dabar skirsime dar daugiau dėmesio. Todėl mano perėjimas į valdybą yra natūralus žingsnis siekiant sukurti dar vieną grandį kokybės kontrolei ir strategijos priežiūrai“, – sprendimą aiškina G.Leksienė.

I.Dobrovolskė teigia, kad jos tikslas – dar labiau koncentruotis į bendrovės finansų konsultantų kompetencijų gerinimą: „Ir iki šiol konsultantų kompetencijų stiprinimas buvo viena iš esminių mūsų įmonės tobulėjimo krypčių: mūsų konsultantai kasdien mokosi pažangioje mokymosi platformoje, dalyvauja gyvuose mokymuose, buriasi į įvairius klubus, klausosi kviestinių finansų ekspertų iš viso pasaulio paskaitų ir t. t. Nepaisant to, finansų konsultantų įvaizdis visuomenėje yra ganėtinai prastas ir dažnai tai trukdo padėti žmonėms. Tad nuo šiol norime savo klientams siūlyti labiau individualizuotus sprendimus, geriau suprasti jų poreikius ir pagerinti finansų konsultantų įvaizdį viešumoje, tuo pat metu tobulindami savo paslaugų kokybę.“

Naujoji vadovė su panašiais tikslais jau yra susidūrusi savo buvusioje darbovietėje, „Citadele“ banke, kur nuo 2019 iki 2021 m. pabaigos dirbo Mažmeninės bankininkystės departamento vadove. Jai vadovaujant, „Citadele“ buvo pripažintas vienu iš geriausiai klientus aptarnaujančių bankų Lietuvoje. Patyrusiai specialistei taip pat teko vadovauti ir kitiems bankams Lietuvoje bei Suomijoje, kur ji specializavosi klientų aptarnavimo tinklo valdymo ir kokybės, taip pat rizikų vertinimo srityse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius