Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 03, 09:57

„InMedica“ įsigijo plastinės chirurgijos centrą Kaune

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ įsigijo privatų Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centrą Kaune, kuriame teikiamos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugos. Ši investicija, pasak „InMedica“ atstovų, atspindi itin sparčiai augantį šių paslaugų poreikį rinkoje, rašoma pranešime spaudai.
InMedica
InMedica / Organizatorių archyvo nuotr.

„Plėsdami medicinos paslaugų spektrą aiškiai matome rinkoje augantį plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugų poreikį. Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras yra viena pirmųjų privačių plastinės chirurgijos klinikų Lietuvoje, o jos įkūrėjas – vienas iš didžiausią patirtį rinkoje turinčių specialistų, veido estetinės endoskopinės chirurgijos pradininkas Lietuvoje. Džiaugiamės, jog įmonė prisijungs prie „InMedica“ grupės, o pirmaujantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Saulius Vikšraitis ir toliau liks dirbti klinikoje, dalindamasis savo sukaupta patirtimi tiek su naujais, prie klinikos veiklos prisijungsiančiais plastikos chirurgais, tiek jau šiuo metu dirbančiais perspektyviais gydytojais. Esame dėkingi už tokį išreikštą pasitikėjimą“, – apie būsimą susijungimą pasakoja „InMedica“ generalinis direktorius Kęstutis Broniukaitis.

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras tapo 35-ąja „InMedica“ tinklui priklausančia sveikatos paslaugų įstaiga šalyje, įskaitant 12 klinikų Vilniuje, 8 klinikas Kaune bei 15 klinikų kituose Lietuvos miestuose. Tai pirmoji „InMedica“ investicija plastinės chirurgijos srityje Kaune, iki šiol tokias paslaugas klinikų tinklas teikė tik Vilniuje.

100 proc. UAB „Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centro“ akcijų „InMedica“ įsigijo iš centro įkūrėjo, dr. Sauliaus Vikšraičio. Centre teikiamos plastinės ir estetinės chirurgijos, estetinės ir lazerinės dermatologijos, funkcinės ir estetinės ortopedijos bei funkcinės rinologijos paslaugos.

„Sėkmingo verslo ilgaamžiškumas nulemtas savalaikių sprendimų. Tikiu, kad šis sandoris dešimtmečius puoselėtą veiklą nuves didelio verslo sėkmės keliu, vykdant pradėtą klinikos plėtrą. „SV Plastinės chirurgijos centras“ turėtų tapti dar atviresne ir patrauklesne klinika jauniems, talentingiems plastikos chirurgams, specialistams augti bei semtis patirties. Man asmeniškai tai galimybė atsitraukti nuo administracinių pareigų, o tai leis sutelkti visą savo laiką ir dėmesį į teikiamų medicininių paslaugų pacientams kokybę, pacientų priežiūrą bei inovatyvių sprendimų chirurgijos srityje diegimą.

Partnerystė su „InMedica“ grupe bus naudinga ir mūsų klinikos pacientams – galėsime pasiūlyti daugiau koordinuotų medicinos priežiūros paslaugų, tokiu būdu tapdami dar lankstesni ir „arčiau“ savo pacientų. Tikiu, kad su „InMedica“ pagalba pavyks suaktyvinti medicininių paslaugų pasiūlą užsienio pacientams bei efektyviai panaudoti savo turimas kompetencijas ir finansinius resursus medicininio turizmo plėtrai“, – sako Saulius Vikšraitis.

Sauliaus Vikšraičio (SV) plastinės chirurgijos centras įkurtas 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba 33 darbuotojai, pernai įmonės apyvarta siekė 1,58 mln. Eurų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką