Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Invalda LT“ perka „Finastos“ grupę

Bankas „Finasta“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Bankas „Finasta“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Viena didžiausių turtą valdančių ir investuojančių bendrovių Lietuvoje „Invalda LT“ kartu su partneriais antradienį pasirašė banko „Finasta“ grupės įsigijimo sutartį.

Kaip teigiama išplatintame pranešime, iš viso už „Finastos“ grupę bus sumokėta 7 mln. eurų (galutinė kaina gali didėti ar mažėti priklausomai nuo banko „Finasta“ nuosavo kapitalo pokyčio iki sandorio užbaigimo).

„Invalda LT“ įsigis po 78,28 proc. banko „Finasta“ bei finansų maklerio įmonės „Finasta“ akcijų bei po 100 proc. turto valdymo įmonių „Finasta Asset Management“ Lietuvoje ir Latvijoje. Kaina už „Invaldos LT“ perkamas akcijas – 6,131 mln. eurų. Sandorius planuojama užbaigti gavus Konkurencijos tarybos bei Latvijos finansų ir kapitalo rinkų priežiūros komisijos leidimus, dėl kurių jau kreiptasi.

„Tikimės, kad sandoris suteiks „Finastai“ stabilumą ir leis sustiprinti klientų pasitikėjimą“, – sakė „Invaldos LT“ prezidentas Darius Šulnis.

Pasak jo, „Finastos“ bankas ir finansų maklerio įmonė „Finasta“ įsigyjami kartu su Audriumi Žiugžda bei kitais partneriais.

Tikimės, kad sandoris suteiks „Finastai“ stabilumą ir leis sustiprinti klientų pasitikėjimą, – sakė „Invaldos LT“ prezidentas Darius Šulnis.

„Turto valdymo bendrovių įsigijimas Lietuvoje ir Latvijoje, kurios turi beveik 100 tūkst. klientų ir valdo apie 170 mln. eurų turto, išplės mūsų pagrindinį turto valdymo verslą“, – sakė D. Šulnis.

2014 m. rugsėjį „Invalda LT“ taip pat įsigijo specializuotą pensijų fondų valdymo įmonę „MP Pension Funds Baltic“.

„Finastos“ grupę sudaro AB bankas „Finasta“, UAB „Finasta Asset Management“, AB FMĮ „Finasta“ bei Latvijos IPAS „Finasta Asset Management“. 2013 m. pabaigoje šių įmonių nuosavo kapitalo vertė siekė 7 mln. eurų.

informacija
INVALDA PRIVATUS KAPITALAS, AB
Vadovas: Dalius Kaziūnas Darbuotojų sk.: 8 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
INVL ASSET MANAGEMENT, UAB
Vadovas: Darius Šulnis Darbuotojų sk.: 67 2015m . Pajamos: 1 - 2 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką