Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 25d. 10:44

Iš Klaipėdos LEZ pagaminto plastiko – apsauginiai skydeliai medikams

Klaipėdos LEZ prisideda prie apsauginių skydelių medikams gamybos, parūpindama reikiamo plastiko.
Klaipėdos LEZ nuotr. / Klaipėdos LEZ prisideda prie apsauginių skydelių medikams gamybos, parūpindama reikiamo plastiko.

Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pagamintas plastikas leis išpjaustyti tūkstančius apsauginių skydelių medikams, pranešė LEZ.

„Praėjusią savaitę “Robotikos mokykla„ sukūrė atvirą brėžinį plastikinių apsauginių skydelių gamybai medikams, slaugos namams ir kitoms organizacijoms. Iniciatyvinė kūrėjų grupė netrukus pagamino ir išdalino pirmąsias 100+ kaukių, tačiau žaliavų atsargos labai greitai seko. Šią savaitę su šių skydelių gamintojais susisiekė Klaipėdos LEZ bendruomenės narė, plastikinių plėvelių ir kamštelių gamintoja „Retal Baltic“, pasiūliusi įvairaus plastiko.

Nors netrukus pasirodė, kad „Retal“ turima žaliava skydelių gamybai netiko, bendrovės vadovė Viktorija Jurevičiūtė vakar pasiūlė pakoreguoti savo gamybos linijas ir pateikti 3 tonas reikalingų ir tinkamų žaliavų. Gamyba turėtų startuoti jau šiandien. Planuojama, kad iš „Retal“ žaliavų pavyks pagaminti per 60 000 skydelių, o juos gamins daugelis Lietuvos techninės kūrybos grupių ir būrelių – gamybą koordinuoja VGTU „LinkMenų fabrikas“ fabrikas. Tai dar vienas įrodymas, kad kartu esame stipresni!“, – skelbiama Klaipėdos LEZ socialiniame tinkle ir dėkojama geradariams.

Skydeliai jau išdalinti arba keliauja Gargždų ir Klaipėdos greitajai pagalbai, keltų terminalui, Klaipėdos universitetinei ligoninei, Panevėžio ir kitiems slaugos namams. Sveikatos apsaugos įstaigoms ir kitoms kritinės svarbos organizacijoms šios priemonės teikiamos neatlygintinai, o privačioms organizacijoms – už savikainą

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką