Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 14d. 16:22

Iš „Utenos regiono kelių“ kudašių neša dar du interesus supainioję vadovai

Diplomatai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Iš „Utenos regionų kelių“ kudašių neša dar du interesus supainioję vadovai

Penktadienį valstybinės įmonės „Utenos regiono keliai“ kolektyvą paliko viešuosius ir privačius interesus supainioję įmonės direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai Gintautas Bilaišis ir Molėtų kelių tarnybos viršininkas Marius Paulauskas, praneša Susisiekimo ministerija.

Prasidėjus ministerijos inicijuotam auditui iš darbo taip pat išėjo tuometis VĮ „Utenos regiono keliai“ direktorius Edmundas Šakalys. Po patikrinimo savo pareigų atsisakė direktoriaus pavaduotojas ir vyriausiasis inžinierius Leonas Paulauskas, artimais giminystės ryšiais susijęs tiek su Molėtų kelių tarnybos viršininku, tiek su įmonei paslaugas teikusios UAB „Vasarkelis“ buvusiu vadovu. Ši bendrovė VĮ „Utenos regiono keliai“ užsakymu įrenginėjo apsauginius kelių atitvarus, nuomojo krovininius automobilius kelių priežiūrai. Pirkimai iš UAB „Vasarkelis“ sukėlė įtarimų dėl asmeninių vadovų ryšių.

Šią savaitę už šiurkščius darbo pareigų pažeidimus atleisti trys „Utenos regiono kelių“ darbuotojai Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus viršininkas Jonas Kuliešius, sutarčių inžinierė Danguolė Rukšėnienė ir vyriausioji buhalterė Lina Balsevičienė. Įtariama, kad už įmonės viešųjų pirkimų, statybos ir remonto darbų organizavimą, priežiūrą ir finansų kontrolę atsakingi asmenys siekė asmeninės naudos.

Nepriklausomi ekspertai, patikrinę faktiškai atliktų statybos ir remonto darbų kiekius ir palyginę šių darbų sąmatas su rinkos kainomis, nustatė, kad įmonės administracinio pastato Utenoje ir Molėtų kelių tarnyboje atliktų statybos ir remonto darbų kainos padidintos beveik 89 tūkst. eurų.

Susisiekimo ministerija tikina dėl padarytos materialinės žalos įmonei ir valstybei besikreipsianti į teisėsaugos institucijas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką