Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsineštinę „Vero Cafe“ kavą skanaus ir klaipėdiečiai

„Vero Cafe“ Klaipėdoje
„Vero Cafe“ nuotr. / „Vero Cafe“ Klaipėdoje
0
A A

Vienas didžiausių Lietuvoje kavos išsinešti kavinių tinklų „Vero Cafe“ plečia savo geografiją ir jau įžengė į uostamiestį. Čia, prekybos centre „Akropolis“, atidaryta pirmoji tinklo kavinė Klaipėdoje. Ji yra ir 11-oji kavinė „Vero Cafe“ Lietuvoje.

„Klaipėdoje, skirtingai nei Vilniuje ar Kaune, dar tik formuojasi įprotis pirkti kavą, kurią galima ir gerti čia pat, kavinėje, ir išsinešti, todėl tokios paslaugos poreikio augimas yra akivaizdus, – teigia UAB „Ex prompto“, valdančios kavinių tinklą „Vero Cafe“, direktorė Laima Vėželienė. – Jei, pavyzdžiui, sostinėje šį poreikį diktuoja greitesnis gyvenimo tempas, uostamiestyje jį atsveria didesni turistų ir poilsiautojų srautai, ypač intensyvėjantys vasarą.“

L.Vėželienės nuomone, tikėtina, kad vieni iš pagrindinių naujosios kavinės lankytojų bus prekybos centre apsilankę kitų didmiesčių gyventojai, jau įpratę gauti išsineštinės kavos paslaugą, ir, atvykę į pajūrį, taip pat jos pageidaujantys. „Naujoji „Vero Cafe“ turėtų patenkinti jų poreikius, tačiau labai tikimės, kad klaipėdiečiai taip pat netruks įvertinti privalumą gurkšnoti bene aukščiausios kokybės šviežią kavą vaikščiojant prekybos centre, gatvėje, pakeliui į darbą ar mokslus, kad taps didesniais šios laiką taupančios kultūros puoselėtojais bei plės tikrą kavos skonį vertinančiųjų ratą, o naujoji kavinė bus ne tik apsiperkančiųjų prekybos centre traukos vieta“, – sako „Vero Cafe“ atstovė.

Naujoje kavinėje „Vero Cafe“ kavos ruošimo meistrai – baristos – siūlys įvairių rūšių kavą, čia bus galima skanauti konditerijos gaminių, ramiai leisti laiką jaukioje aplinkoje skaitant spaudą, knygą ar bendraujant su bičiuliais. „Daug dėmesio skiriame baristų mokymams ir galime pagrįstai didžiuotis, kad mūsų baristos – patys geriausi Lietuvoje. Jau keletą metų iš eilės jie užima prizines vietas Lietuvos kavos ruošimo čempionate“, – sako L.Vėželienė, pabrėždama, kad šiais metais vienintelis „Vero Cafe“ barista Domas Ivonis atstovavo Lietuvai Pasaulio kavos ruošimo čempionate.

Lietuvoje kavinių tinklas „Vero Cafe“, siūlantis pirkti išsineštinę kavą, įsikūrė 2007 m., atidaręs pirmąją kavinę Kaune. Šiuo metu tinklą sudaro 11 kavinių: Kaune – 4, Vilniuje – 5, po vieną Šiauliuose ir Klaipėdoje. „Vero Cafe“ prekės ženklą valdanti bendrovė „Ex prompto“ šiais metais žada toliau įgyvendinti ambicingus plėtros planus – atidaryti dar daugiau išsineštinės kavos kavinių  šalies didmiesčiuose.

Pavadinimas


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 straipsnis Kava
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką