Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertino „Metų paslaugos“ teikėjus

LP express terminalas
„Lietuvos pašto“ archyvas / LP express terminalas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) antradienį paskelbė ir apdovanojo konkurso „Metų paslauga“ nugalėtojus.

Geriausia paslauga pripažinta akcinės bendrovės „Lietuvos paštas“ paslauga LP EXPRESS 24, kuria vystoma kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų naudojimas, dažniauia, atiimant internetu įigytas prekes. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau kaip 400 e-parduotuvių, iš kurių apie 40 – drabužių ir avalynės.

„Metų vadybos inovacijos“ prizas skirtas adovaktų kontorai SORAINEN. Įvertintas advokatų kontoros paslaugų sektorių atskyrimas metų pradžioje įmonė suformavo šešias sektorių grupes (Energetikos; Farmacijos ir gyvybės mokslų; Finansinių paslaugų ir draudimo; Komunikacijų, žiniasklaidos ir technologijų; Maisto, žemės ūkio ir miškininkystės; Nekilnojamojo turto ir statybų), kuriose įvairių teisinių sričių teisininkai specializuojasi pagal atitinkamus verslo sektorius.

„Intelektualiausios darbo vietos“ apdovanojime geriausia pripažinta įmonė „Kelprojektas“ su projektu „Autodesk Vault“.  Daugiau kaip du milijonus litų kainavusi sistema bendrovės darbuotojams leidžia efektyviai valdyti dokumentus bei užduotis – naujoji sistema užduočių atlikimą sutrumpina iki 20 proc.

Konkuravo grandai

Iš viso sulaukta keliasdešimt paraiškų, kurias teikė tokios įmonės kaip TEO LT, IBM Lietuva, „Penki kontinentai“, „Tele2“, Tele – 3“, „Ecoservice“ ir kitos.

Paslaugų sektoriuje Lietuvoje veiklą vykdo 23 tūkst. įmonių – tai ketvirtadalis realią veiklą vykdančių įmonių šalyje. Paslaugų sektorius nuo 1992 m. Lietuvoje kuria didžiąją dalį šalies bendrojo vidaus produkto (BVP).

informacija
LIETUVOS PAŠTAS, AB
Vadovas: Lina Minderienė Darbuotojų sk.: 5859 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
KELPROJEKTAS, UAB
Vadovas: Algimantas Medžiaušis Darbuotojų sk.: 222 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką