Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 14:11

Jau pastatyta beveik 100 naujų „Omniva LT“ paštomatų

„Omniva“ paštomatas
„Omniva“ nuotr. / „Omniva“ paštomatas

„Omniva LT“, vasarą paskelbusi apie planus iki metų pabaigos dvigubinti valdomą tinklą nuo 150 iki 300 paštomatų, praneša, kad jau pastatyta daugiau nei pusė suplanuotų naujų paštomatų. Per mažiau nei mėnesį bendrovė, investavusi daugiau nei 2 mln. eurų į šį plėtros etapą, pastatė 94 paštomatus didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir regionuose. Iš viso į paštomatų plėtrą Lietuvoje šiais metais bus investuojama iki šiol didžiausia metinė bendrovės investicija – 4 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pirmojo plėtros etapo metu „Omniva“, pastačiusi paštomatus naujose vietovėse, savo paštomatų tinklo žemėlapį Lietuvoje papildė 19 visiškai naujų gyvenviečių. Nauji paštomatai stovi tokiuose rajonuose kaip Raseinių, Radviliškio, Šalčininkų, Panevėžio, Alytaus ir kt.

„Džiaugiamės, kad daugiau nei pusė iš 150-ies naujų paštomatų jau pasiekė Lietuvos gyventojus. Tikimės, kad per antrąjį, finalinį, plėtros etapą pavyks išlaikyti tokį patį tempą ir iki metų pabaigos turėsime iš viso 300 paštomatų, jais padengiant daugiau nei pusę Lietuvos, t. y. veiklą vykdant beveik 90 Lietuvos gyvenviečių“, – sako „Omniva LT“ paslaugų plėtros vadovė Giedrė Vaitekūnaitė.

Iki šių metų pabaigos plėtra toliau bus vykdoma daugiau nei 30 vietovių – paštomatai bus statomi tiek naujose vietovėse, kuriose jų nebuvo, – Zarasų, Vilkaviškio, Šakių, Šilutės rajonuose ir kt., tiek jų skaičius bus didinamas gyvenvietėse, kuriuose iki šių metų plėtros klientai jau galėjo naudotis esamais „Omniva“ paštomatais.

Pasak G.Vaitekūnaitės, augant paštomatinių siuntų skaičiui bendrovė nori būti dar arčiau savo klientų ir pasirūpinti, kad gauti ar siųsti siuntą būtų paprasta, greita, patogu. Visi Lietuvos gyventojai turėjo galimybę balsuoti už šių naujų paštomatų vietas – specialios kampanijos metu internetu buvo galima siūlyti naują vietą ar balsuoti už jau pasiūlytą.

„Balsavimo metu sulaukėme daugiau kaip 1,5 tūkst. vietų pasiūlymų – didžioji dalis gyventojų siūlė visiems strategiškai patogius adresus, kur įsikūrę prekybos centrai, parduotuvės, degalinės ar verslo centrai. Į didžiąją dalį populiariausių pasiūlymų mes jau įsiklausėme arba tai padarysime artimiausiu metu – kai kur jau pastatėme paštomatus būtent ten, kur siūlė gyventojai, o ten, kur dėl įvairiausių priežasčių negalėjome to padaryti, – artimiausiuose jiems adresuose. Pagal galimybes stengiamės atsižvelgti į klientų poreikius“, – teigia G.Vaitekūnaitė.

Taip pat bendrovė į savo automobilių parko plėtrą šiais metais investavo apie 0,5 mln. eurų ir, be logistikos sprendimų, pradėjo siūlyti kitas e. komercijos rinkai skirtas paslaugas. Šios paslaugos apima mokėjimų surinkimo paslaugą, supaprastintą prekių grąžinimo paslaugą, tos pačios dienos siuntų pristatymą, kuris jau testuojamas Vilniuje, bei rinkodaros konsultacijas verslo klientams – e. parduotuvėms.

Šiuo metu „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje ir per parą gali pristatyti 27 tūkst. siuntų visoje šalyje. Po 2019 metų plėtros planuojama, kad šis skaičius pasieks 35 tūkst. siuntų. Per pirmąjį šių metų pusmetį „Omniva LT“ pristatė daugiau nei 1,3 mln. paštomatinės paslaugos siuntų, planuojama. Iki metų pabaigos „Omniva LT“ viso pristatytų siuntų skaičius sieks apie 3,5 mln.

Komentarai
Temos: 2 Omniva Paštomatas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką