15min be reklamos
2014 08 18, 14:41

Jaunimas darbo nori, bet nežino kokio

Jaunimas nori turėti darbą, tačiau patys nežino, kokio darbo jie nori – „Žinių radijuje“ kalbėjo psichologinio, edukacinio projekto „Pasitikėk savimi“ koordinatoriai Rūta Bertašiūtė ir Martinas Eimutis.
Dažniausiai ne kas nors kitas, o mes patys griauname savo karjerą
Dažniausiai ne kas nors kitas, o mes patys griauname savo karjerą / 123rf.com nuotr.
Temos: 2 Bedarbis Nedarbas

Šių metų sausį startavęs projektas skirtas niekur nedirbantiems, nesimokantiems, jokioje veikloje nedalyvaujantiems ir socialinių įgūdžių stokojantiems 16–25 metų jaunuoliams.

„Jis skirtas jaunimui, kuris ieško ne tik įsidarbinimo galimybių, bet ir tam, kuris gana pasyviai gyvena, nedalyvauja bendruomenės gyvenime“, – sakė M.Eimutis.

Aišku, kad yra noras susirasti darbą, bet reikia pagalvoti plačiau, kad tas darbas būtų mėgstamas, – kalbėjo R.Bertašiūtė.

„Tokie projektai ne tik suteikia pasitikėjimo savimi, bet ir suteikia informaciją, kur tas jaunuolis gali save realizuoti“, – pridūrė R.Bertašiūtė.

Pasak jos, šis projektas jaunimui puikus šansas, padėtas ant lėkštutės, save išbandyti ir atrasti. Nors jis skirtas tik 16-25 metų amžiaus jaunuoliams, R.Bertašiūtė paprieštaravo, jog įkrėsti pasitikėjimo toks amžius yra per vėlyvas. Priešingai moteris teigė, jog tai tinkamas laikas pradėti darbus.

M.Eimutis, jog 3-6 mėnesiai, praleisti projekte yra ir daug ir mažai, tačiau  tai optimalus laikas tam jaunam žmogui susimąstyti.

„Tai nėra panacėja, kad tu atėjęs į susitikimus rasi darbą, bet tai yra postūmis pakreipti save tam tikra linkme“, – sakė M.Eimutis.

Tuo metu R.Bertašiūtė tikino, jog projekte dalyvaujantys jaunuoliai nori susirasti darbą, tačiau ne visi yra pasirengę darbo rinkai.

„Aišku, kad yra noras susirasti darbą, bet reikia pagalvoti plačiau, kad tas darbas būtų mėgstamas“, – kalbėjo R.Bertašiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką