Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 7d. 09:06

„K2 LT“ vadovas – Bernardas Vilkelis

Bernardas Vilkelis
„K2 LT“ nuotr. / Bernardas Vilkelis

Nuo pirmadienio lietuviško kapitalo bendrovės „K2 LT“ direktoriaus pareigas eina Bernardas Vilkelis, iki šiol buvęs šios įmonės finansų direktoriumi, pranešė Vilniaus birža „Nasdaq“.

Iki sausio 6-osios bendrovei vadovavo Vytenis Labanauskas, tačiau sausio 2-ąją jis, po to, kai tapo valdybos nariu, „K2 LT“ valdybos sprendimu, buvo atšauktas iš direktoriaus pareigų.

V.Labanauskas bendrovei vadovavo nuo 2011-ųjų.

„Pasiekus brandos etapą reikalingi tolesni žingsniai – valdybos nario pozicija leis ne tik aktyviai plėsti bendrovę, bet ir daugiau dėmesio skirti strateginiams klausimams, orientuotis į naują plėtros, tiek geografinės, tiek paslaugų, įgyvendinimą“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas buvęs įmonės direktorius.

Vadovo pareigas pradedantis eiti B.Vilkelis teigia, kad suplanuota strateginė įmonių grupės ir jai pavaldžių įmonių ar prekės ženklų plėtra, investicijų pritraukimas, naujų projektų Vilniuje ir Kaune įgyvendinimas yra jo laukiantys iššūkiai.

„Tačiau neabejoju, kad su turima patirtimi ir kompetentinga komanda garantuosime tvarią ir ilgalaikę plėtrą, aukščiausios kokybės ir profesionalumo paslaugas, atitinkančias žmonių lūkesčius ir poreikius“, – nurodo jis.

Bendrovė „K2 LT“ Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje valdo pirmąjį šalyje krematoriumą.

Praėjusiais metais įmonės pajamos siekė 1,326 mln. eurų – 2,9 proc. daugiau nei 2106 metais, kai jos buvo 1,288 mln. eurų.

„K2 LT“ planuoja naujų laidojimo namų Vilniuje bei Kaune statybą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką