Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 05, 13:48

Kaip tapti geru automobilių ekspertu?

Vienos iš itin paklausių specialybių rinkoje – automobilių mechanikai ir automobilių elektros įrengimų remontininkai. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla gali pasigirti ne viena sėkminga mokinio istorija. Studentai susiranda geras darbo vietas, kuria verslus ir kviečia jaunuolius atlikti praktiką pas save arba sukaupę žinių bagažą grįžta mokyti kitų.

Praktinio mokymo vadovas Tadas Klevas pasakoja, kad net 60–62 proc. mokinių sėkmingai įsidarbina šios srities įmonėse. Verslas yra svarbus komponentas, kad kvalifikuotas specialistas įmonėje įsitrauktų kaip pridėtinės vertės kūrėjas. Vienas iš labiausiai pasiteisinusių sprendimo būdų – pameistrystė.

Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą baigęs Rapolas Puzonas dalijasi asmenine patirtimi, kaip pameistrystės programa padėjo sėkmingai įsidarbinti, o buvęs mokyklos mokinys, šiuo metu automechanikos paslapčių mokantis profesijos mokytojas, ekspertas Vitalijus Kabelis atskleidžia, kad būnant geru specialistu neužtenka tik gerai išmanyti mechaninį darbą, paklausaus darbuotojo profilis yra kur kas platesnis.

Neužtenka tik gerai išmanyti mechaninį darbą, paklausaus darbuotojo profilis yra kur kas platesnis.

Šis vaizdo įrašas, užbaigiantis sėkmės istorijų ciklą, įrodo ir pagrindžia Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) įgyvendinamos komunikacijos kampanijos „Profesijos, pritaikytos verslui“ pagrindinį tikslą – glaudžios partnerystės tarp mokyklos ir verslo kuria abipusę naudą, o geriausias rezultatas – laimingas ir įdarbintas motyvuotas specialistas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką