Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdinius verslo sveikinimus kuria vaikai

Mergaitė piešia
Fotolia nuotr. / Mergaitė piešia
Šaltinis: www.verslasatsakingai.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjant šventiniam laikotarpiui sukame galvas, kaip pasveikinti įmonės partnerius, kad sveikinimas nepaskesti atvirukų jūroje, kaip išsiskirti origanulumu ir nuoširdumu. Statistika rodo, kad standartiniai Kalėdiniai sveikinimai kelia vis mažiau teigiamų emocijų, jų neįsimename, o norimo rezultato - pabrėžti partnerio ar kliento svarbą įmonei - taip ir nepasiekiame. Tačiau tam, kad sukurtume išskirtinius sveikinimus nereikia nei papildomų išlaidų, nei sudėtingų dizaino sprendimų.

Kalėdinius sveikinimus kuria vaikai

Įmonė jau kelerius metus iš eilės įmonės partneriams dovanoja atvirutes, kurias su dideliu užsidegimu piešia įmonės darbuotojų vaikai

UAB “Eugesta” įmonės atstovė Violeta Raginskaja pasakoja, kad rinkdami Kalėdines  dovanas partneriams stengiasi galvoti ne tik apie dėmesį, kurį rodo vieni kitiems, bet ir apie likutinę vertę bei nuoširdumą. Įmonė jau kelerius metus iš eilės įmonės partneriams dovanoja atvirutes, kurias su dideliu užsidegimu piešia įmonės darbuotojų vaikai. Kiekvienais metais ruošiant Kalėdinių atvirukų konkursą dalyvauja vaikai iš skirtingų įmonės padalinių šalių -- 2013 metais sveikinimą piešė latvių vaikai, 2014 metais - estai, kitais metais atvirukus pieš lietuviai.

Balsų dauguma išrenkamas nugalėtojas

Mažieji menininkai savo piešinius atvirukams gali pateikti spalio - lapkričio mėnesiais. Kai visi piešiniai būna atrinkti, skelbiamas konkursas, kurio metu įmonės darbuotojai turi galimybę balsuoti internetu. Daugiausiai balsų surinkęs piešinys skelbiamas nugalėtoju. Metų atviruką įmonė spausdina ant ekologiško popieriaus. Tokius atvirukus įmonė siunčia ir elektroniniu, ir įprastu paštu.

Kalėdos - tai ne tik gavimo, bet ir davimo šventė. Dovanodami nuoširdžius ir su meile sukurtus sveikinimus mes patys jausimės ir svarbūs, ir pakylėti.

 

Santrauka taupantiems laiką:

 
  1. Pakvieskite įmonės darbuotojų vaikus dalyvauti Kalėdinio atviruko konkurse.
  2. Surenkite vaikų piešinių parodą.
  3. Sudarykite sąlygas įmonės darbuotojams balsuoti internetu.
  4. Paskelbkite ir pasveikinkite daugiausiai balsų surinkusį jaunojo menininko vardą.  
  5. Nugalėtojo piešinį spausdinkite ant perdirbto popieriaus. Esant galimybei sveikinimus siųskite elektroniniu paštu.
www.verslasatsakingai.lt
www.verslasatsakingai.lt

 

Komentarai
Temos Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką