Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune apdovanotos nusipelniusios miestui verslo įmonės

Verslo taurai. Renatos Bartusevičiūtės nuotr.
Verslo taurai. Renatos Bartusevičiūtės nutor.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rotušėje penktadienį pirmą kartą įteikti „Verslo taurų“ apdovanojimai labiausiai nusipelniusioms miestui bendrovėms. Devynių savo srityse geriausiomis pripažintų įmonių vadovams įteiktos simbolinės tauro statulėlės.

„Kaunas nuo seno garsėja kaip verslių žmonių miestas. Be to, Kaunas yra vienintelis šalies miestas, priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai. Mūsų mieste turime ne vieną dešimtį sąžiningo, socialiai atsakingo, skaidraus ir tauraus verslo pavyzdžių. Todėl pasiūliau įsteigti „Verslo tauro“ apdovanojimus, kurie bus įteikti skirtingose srityse labiausiai nusipelniusioms verslo įmonėms. Tikiuosi, kad šie apdovanojimai taps gražia tradicija ir deramu verslą kuriančių žmonių įvertinimu bei pagerbimu“, – teigė šiuos apdovanojimus inicijavęs Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Verslo taurų“ apdovanojimuose išskirtos devynios skirtingos nominacijos.

„Verslo taurų“ apdovanojimuose buvo išskirtos devynios skirtingos nominacijos.

Nominacija „Už Kauno verslo ir mokslo pakėlimą į kosmoso platybes“ atiteko pirmojo lietuviško palydovo „LitSat-1“ kūrėjų komandai iš Kauno technologijos universiteto.

Apdovanojimas už socialiai atsakingą verslą įteikta bendrovės „SDG“ atstovams. Ši bendrovė apdovanota už inovacijas socialinės atsakomybės srityje.

Verslo tauras už indėlį į miesto gerovę įteiktas bendrovei „Kauno tiltai“, šiuo metu statančiai naująjį Panemunės tiltą.

Nominacijoje „Jaunimo proveržis“ apdovanota kompanija „Invenis“, užsienyje žinoma kaip „Tiny Lab Productions“. Jaunų savo srities entuziastų įkurta kompanija kuria į viso pasaulio rinkas orientuotus kompiuterinius žaidimus.

Už laimėjimus informacinių technologijų srityje apdovanota Kauno bendrovė „NFQ Solutions“. Tai tarptautinė, Lietuvos ir Vokietijos kapitalo elektroninio verslo, programavimo paslaugų ir interneto rinkodaros kompanija. Jos veiklos geografija apima projektus ne tik Lietuvoje ar Vokietijoje, bet ir visoje Vakarų Europoje. Šuo metu visos NFQ grupės lietuviškuose padaliniuose dirba daugiau kaip 190 kvalifikuotų specialistų. Šių metų pradžioje Varšuvoje vykusiuose apdovanojimuose NFQ buvo pripažinta geriausia Vidurio ir Rytų Europos IT kompanija.

Nominacijoje „Dosniausias darbdavys“ Tauro statulėlė atiteko bendrovei „Stumbras“, kurios darbuotojai gauna didžiausius vidutinius atlyginimus tarp visų Kaune veikiančių įmonių.

Verslo tauras nominacijoje „Už metų indėlį į miesto biudžetą“ įteiktas bendrovei „Senukų prekybos centras“, kuri 2013 m. į Kauno miesto biudžetą sumokėjo daugiausiai gyventojų pajamų mokesčio.

Už verslo ir aplinkos darną apdovanojimų ceremonijoje įvertinta įmonė „Baltijos kvapai“, kuri gamina ir parduoda rankų darbo žvakes iš natūralaus sojų pupelių vaško.

Už tarptautinio verslo plėtrą Kauno mieste apdovanota bendrovė „Callcredit Operations“. Didžiosios Britanijos kredito rizikos valdymo ir finansinių paslaugų kompanijos "CallCredit Information Group" antrinė įmonė pačiame Kauno centre – „Žalgirio“ arenoje atidarė informacinių technologijų centrą, į kurį investavo daugiau nei 60 mln. litų. Pradėjusi su 50 darbuotojų, bendrovė šiuo metu jau samdo 120 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Steigiant nominacijas apdovanojimų komisija konsultavosi su Sodros, Valstybinės mokesčių inspekcijos, KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto, Socialiai atsakingo verslo asociacijos ir kitų organizacijų atstovais.

Galimybė pagerbti miestui nusipelniusias verslo įmones buvo nuspręsta Verslo taryboje, kurią sudaro Kauno miesto tarybos, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos atstovai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką