Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 09:47

„Kauno baldai“ atnaujino gamybą

SBA minkštųjų baldų gamintoja bendrovė „Kauno baldai“ daliniu pajėgumu dirba nuo antradienio, rugpjūčio 16 dienos. Planuojama, kad įprastą gamybos mastą įmonė pasieks per porą mėnesių. Gamykla buvo sustabdyta prieš penkias savaites, po senajame pastate kilusio gaisro, pranešė SBA.
Kauno baldai atnaujino gamybą
Kauno baldai atnaujino gamybą / SBA nuotr.
Temos: 1 Kauno baldai, AB

„Šiuo metu įmonė dirba ketvirtadaliu pajėgumų. Iš 400 darbuotojų į gamybą grįžo 150, tačiau veikia ne visi cechai. Daliai operacijų atlikti į pagalbą pasitelkėme rangovus“, – teigia „Kauno baldų“ direktorius Tomas Mauricas.

Pasak jo, šiuo metu ne pilnu pajėgumu veikia siuvimo, sukirpimo ir apmušimo cechai. Lygiagrečiai montuojama įranga, kad artimiausiu metu galėtų pradėti veikti lakštinių medžiagų bei karkasų gamybos skyriai ir būtų galima didinti gamybos mastą.

Nepaisant plėtros ir gamybos planus sujaukusio gaisro, „Kauno baldų“ komanda kuria naujus produktus ir kolekcijas, kuriuos jau rugsėjį pristatys tarptautinėje parodoje Vokietijoje ir tikisi iš ten parsivežti naujų užsakymų.

Šiuo metu „Kauno baldai“ įgyvendina pastatų konversiją ir stato naują 28 000 kv. m. gamyklą. Pirmasis statybų etapas jau įgyvendintas. Investicijos į visą projektą siekia beveik 23 mln. eurų. Jį planuojama baigti 2023 metais. Per kelerius metus naujoji gamykla leis pardavimus padidinti pustrečio karto, iki maždaug 70 mln. eurų.

SBA grupės minkštųjų baldų gamintoja bendrovė „Kauno baldai“ pirmąjį šių metų pusmetį produkcijos pardavė už beveik 15 mln. eurų, 8 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Visų 2021 m. pardavimai siekė 27,6 mln. eur ir buvo trečdaliu didesni nei 2020 metais.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką