2014-03-27 13:25

Kauno verslininkai puoš miestą gėlėmis

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai antrą kartą rengia akciją „Žydim“, kurios metu verslo įmonės kviečiamos sodinti savo teritorijoje gėles.
Našlaitės
Našlaitės / Kaunas.lt nuotr.

„Kviečiame kauniečius verslininkus prisijungti prie antrą kartą vykdomos verslo iniciatyvos „Žydim“ – gegužės mėnesį apsodinkime savo aplinką gėlėmis“, – skelbia Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis klubas „Verslas Kaunui“.

Klubas „Verslas Kaunui“ šiais metais gėlėmis papuoš ilgiausią mieste Savanorių prospektą. Jie tai darė ir pernai.

Susibūrę verslininkai skelbia, skatinantys bendruomeniškumą ir vienijantys pastangas, kad visiems būtų jaukiau ir gražiau gyventi. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą