Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kavinė „Kreivas bokalas“ kurį laiką neveiks, nes klientus maitino pasenusiais produktais

Parduotuvė uždaryta.
Photos.com / Parduotuvė uždaryta.
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba dėl patikrinimų metu inspektorių nustatytų trūkumų, laikinai sustabdė kavinės „Kreivas bokalas“ Klaipėdoje, ir mėsos produktų gamybos įmonės Tauragėje veiklą. Be to, Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai tiria neteisėtą šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo atvejį audines auginančioje įmonėje „GM mink“.

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, pakartotinai patikrinę kavinę „Kreivas bokalas“, įsitikino, kad šioje viešojo maitinimo įmonėje nešalinami ankstesnio patikrinimo metu nustatyti trūkumai, o maisto gamybos patalpos nešvarios ir netvarkingos.

„Pagaminti patiekalai buvo laikomi netinkamoje temperatūroje, rasta produktų, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę. Įmonėje blogai veikė savikontrolės sistema, nereguliariai registruoti kontrolės duomenys. Trūko priemonių rankoms plauti, ne visi darbuotojai dirbo pasitikrinę sveikatą. Dėl neatsakingo požiūrio į ankstesnes inspektorių pastabas ir nenoro tvarkytis, kavinė laikinai negalės aptarnauti klientų“, – skelbia tarnyba.

Pagaminti patiekalai „Kreivame bokale“ buvo laikomi netinkamoje temperatūroje, rasta produktų, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę.

Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai savo veiklos nevykdys mėsos produktų gamybos įmonė.

Taip nuspręsta po planinio inspektorių patikrinimo, kurio metu nustatyta bendrų higienos pažeidimų. Įmonėje gamyba buvo vykdoma neužtikrinant sanitarinių sąlygų: šviežios mėsos išpjaustymo patalpa buvo nepakankamai ventiliuojama, gamybos procesas vykdomas neužtikrinant temperatūros režimų, buvo sugedusi nuotekų surinkimo sistema, darbo įrankiai nedezinfekuojami, netvarkinga darbuotojų apranga.

Kaišiadorių įmonės „GM mink“, auginančios kanadines audines, direktoriui skirta 500 litų bauda ir toliau aiškinamasi dėl šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo. Šios įmonės patikrinimo metu nustatyta daug pažeidimų – neženklinti įrenginiai, šėrimo inventorius, neužtikrinamas tinkamas valymas ir dezinfekavimas. Paaiškėjo, kad įmonėje nevykdoma šalutinių gyvūninių produktų apskaita, darbuotojai negalėjo pateikti pašarų žvėreliams įsigijimo dokumentų. Pati įmonė neturėjo veterinarinio leidimo tvarkyti šalutinius gyvūninius produktus, gaminti pašarus. Tyrimas dėl šio atvejo tęsiamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką