Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 20d. 15:02

Kelerius metus vienoje Lenkijos degalinėje nepageidautai „Girtekai“ – geros žinios

Orlen
Skaitytojų nuotr. / Orlen degalinėje Lenkijoje buvo nepageidaujami "Girteka Logistics" vilkikai.

Vienoje „Orlen“ degalinių tinklo Lenkijoje stovėjimo aikštelėje pastebėtas ženklas, draudžiantis įvažiuoti „Girteka Logistics“ transportui. Vienos didžiausių Lietuvos pervežimo kompanijų „Girteka Logistics“ atstovai nepaaiškino, kodėl iškilo šis ženklas. Lenkijos degalinių tinklas 15min tvirtino, kad įvyko klaida, ir draudimą pašalino.

Lenkijoje, „Orlen“ degalinės stovėjimo aikštelėje pakeliui į Varšuvą, šią savaitę 15min skaitytojas užfiksavo ženklą, draudžiantį įvažiuoti „Girteka Logistics“ transportui.

„Keliaudami po Lenkiją radom „Orlen“ degalinę, kuri neįsileidžia „Girtekos Logistics“, – stebėjosi 15min parašęs skaitytojas.

Prie įvažiavimo į degalinės stovėjimo aikštelę stovintis draudžiamasis ženklas, neleidžiantis įvažiuoti tik šios vienintelės lietuviškos kompanijos vilkikams, stovi jau ne vienus metus. Apie tai 15min jau rašė prieš dvejus metus. Tiesa, anksčiau ši degalinė priklausė degalinių tinklui „BP“.

40ton.net nuotr./Parkavimas
40ton.net nuotr./Parkavimas

„Girteka Logistics“ atstovai nepaaiškino, kodėl iškilo šis ženklas.

„Ar šiandien tai geriausia jūsų naujiena?“ – išgirdęs 15min klausimą, kodėl į Lenkijos degalinės stovėjimo aikštelę neįleidžiami „Girteka Logistics“ vilkikai, suirzo šios įmonės strateginės partnerystės direktorius Kristianas Kaas Mortensenas.

Jis teigė nematantis jokios problemos, nes Lenkijoje yra daug kitų degalinių.

„Man tai neatrodo problema. Aš myliu Lenkiją, manau, kad Lenkija yra puiki šalis, kurioje tiek daug kitų degalinių. Jeigu toks yra vienos degalinės pageidavimas, mes jį gerbsime“, – komentavo K.K.Mortensenas.

„PKN Orlen“: įvyko klaida

Apie ženklą, draudžiantį įvažiuoti „Girteka Logistics“ transportui, 15min pasiteiravo ir „PKN Orlen“ degalinių tinklo Lenkijoje atstovų.

15min atsiųstame atsakyme įmonė atsiprašo ir tvirtina, kad įvyko klaida.

„Visi klientai mums yra labai svarbūs ir mūsų degalinės yra visiems atviros. Mes norėtume atsiprašyti dėl šios situacijos. Vienintelis pasiteisinimas, kad degalinė, apie kurią klausiate, anksčiau priklausė kitam tarptautiniam operatoriui. Tuo metu tas ženklas jau ten buvo“, – rašoma atsiųstame laiške.

Lenkijos kompanijos atstovai 15min atsiuntė ir nuotrauką, patvirtinančią, kad draudžiamasis ženklas jau nuimtas.

PKN Orlen ir 15min skaitytojo nuotr./Ženklas, neįleidžiantis „Girtekos Logistics“ vilkikų į Lenkijos degalinę jau pašalintas
PKN Orlen ir 15min skaitytojo nuotr./Ženklas, neįleidžiantis „Girtekos Logistics“ vilkikų į Lenkijos degalinę jau pašalintas

Pasak degalinių tinklo atstovų, minėta degalinė veikia pagal „PKN Orlen“ degalinių tinklo franšizę.

„Mūsų partneriai šio ženklo iš karto nepašalino. Kaip bebūtų, kaip matote iš pridėtos nuotraukos, ženklas jau nuimtas. Neturime žinių, kad mūsų degalinėse būtų daugiau tokių ženklų“, – tvirtinama „PKN Orlen“ įmonės komentare.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką