Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 9d. 15:18

Kelionę po Lietuvą baigė LiCS „Trečiojo kelio knyga“

„Trečiojo kelio knyga“
„Trečiojo kelio knyga“

Beveik dešimt tūkstančių „prisuktų“ kilometrų. Daugiau nei šimtas aplankytų vietovių ir daugiau nei du tūkstančiai įrašų. Tokie įspūdingi skaičiai byloja apie Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) projektą „Trečiojo kelio knyga“, kuris beveik tris mėnesius keliavo po visą Lietuvą, neaplenkdamas ir didelių miestų, ir mažiausių kaimelių.

Savaitgalį Knyga sugrįžo ten, iš kur dar liepos mėnesį prasidėjo jos kelionė – V. Kudirkos aikštę Vilniuje. Gausus būrys partijos narių, vilniečių ir miesto svečių galėjo susipažinti su šalies žmonių įrašais – mintimis, idėjomis ir lūkesčiais svarbiausiomis, aktualiausiomis temomis. Knygoje pasirašė ir gausus būrys žinomų visuomenės veikėjų, sportininkų, menininkų.

„Politikoje esu daugiau nei dvidešimt metų. Per tą laiką vykdėme įvairiausių akcijų, projektų. Tačiau galiu nuoširdžiai prisipažinti, kad „Trečiojo kelio knygos“ iniciatyva man pati brangiausia. Ji yra aukso vertės, nes šią Knygą rašė visos Lietuvos žmonės. Knygos lapuose – mūsų šalies visuomenės vizija, kokia turi būti Lietuva, ko jai trūksta“, − sakė partijos pirmininkas Algis Čaplikas.

Knygoje surašyti piliečių siūlymai buvo analizuojami, ir, išskyrus iš jų svarbiausius, suformuluotas  sąrašas konkrečių darbų, kuriais Liberalų ir centro sąjunga papildė savo rinkimų programą ir įsipareigojo savo rinkėjams juos įgyvendinti. Tai: darbo vietų kūrimas, mokesčių mažinimas, atlyginimų kėlimas, šilumos kainos mažinimas ir šilumos ūkio sutvarkymas ir kiti visuomenei aktualūs darbai.

Lietuvos žmonių lūkesčių Knyga vėliau bus įrišta ir eksponuojama visuomenei.

Pavadinimas
 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką