15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Kelių priežiūra“ šiemet į technikos parką investavo 5,3 mln. eurų

Valstybės valdoma valstybinių kelių priežiūros įmonė „Kelių priežiūra“ per pirmąjį pusmetį į transporto technikos parko atnaujinimą ir technikos remontą investavo 5,3 mln. eurų.
Kelių priežiūros valdymo centro atidarymas
Kelių priežiūra / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šios lėšos sudarė 96,1 proc. visų įvykdytų investicijų, o per 2020 metus atnaujintos ir parką iki metų pabaigos pasieksiančios „Kelių priežiūros“ technikos vertė siekia beveik 14 mln. eurų, pranešė bendrovė.

„Kelių priežiūros“ generalinis direktorius Rolandas Rutėnas teigia, kad nauja technika leis kokybiškiau ir efektyviau atlikti ne tik kelių priežiūrą, bet ir statybos darbus.

„Pavyzdžiui, vieni iš naujausių pirkinių – modernūs radiometrinis ir elektromagnetinis prietaisai, kuriais matuojamas asfalto dangos sluoksnių sutankinimas asfalto klojimo metu, leis reaguoti operatyviai ir be didelių laiko bei finansinių sąnaudų išgauti didesnį asfalto sutankinimą, kokio tikisi ir reikalauja užsakovas“, – pranešime sako R.Rutėnas.

„Kelių priežiūra“ tarpinėje šių metų pirmojo pusmečio ataskaitoje skelbia uždirbusi 2,218 mln. eurų grynojo pelno (pernai tuo pačiu metu – 0,56 mln. eurų nuostolis). Bendrovės pajamos palyginamuoju laikotarpiu mažėjo 2,5 proc. iki 38,622 mln. eurų (pernai sausį-birželį – 39,599 mln. eurų).

Bendrovė suformuota 2017 metais, į vieną bendrovę sujungus regionines kelių priežiūros įmones. „Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21 tūkst. kilometrų valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, joje dirba per 2,3 tūkst. darbuotojų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius