Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 4d. 15:05

Kelių remonto grupė ketina pirkti įmonę Lenkijoje

Pavadinimas
Pavadinimas

Bendrovė Kelių remonto grupė (KRG) neslepia planų įsigyti įmonę Lenkijoje. Į šią rinką jau įžengė vienos didžiausių Lietuvos kelių tiesimo grupių „Tiltra Group“ ir „Šiaulių plentas“.

KRG šiuo metu vykdo jau antrąjį 1,5 mln. vertės projektą Lenkijoje, rekonstruoja kelius Suvalkų vaivadijoje. KRG generalinis direktorius Vidmantas Norkus sako, kad kol kas KRG neturi įmonės Lenkijoje, tačiau neslepia planų ją įsigyti, rašo „Verslo žinios“.

V.Norkus įsitikinęs, jog Lietuvos kelininkų perspektyvos siejamos su tuo, kaip sėkmingai pavyks gauti darbų Lenkijoje.

„Lietuvoje šis procesas vyksta atvirkščiai – baigei darbus ir mokėk mokesčius, nesvarbu, kad valstybė su įmone dar neatsiskaičiusi“, – sakė jis.

„Mums belieka tik pavydėti lenkams ir gėrėtis tuo, kaip jie tvarkosi. Dabar visų, važiuojančių per Lenkiją, pirmasis įspūdis, jog ten – viena didelė statybų aikštelė“, – kalba asociacijos „Lietuvos keliai“ vadovas Rimvydas Gradauskas.

Lietuvos įmonės, anot jo, bando kelti koją į šią rinką. Tačiau žiniomis apie tai asociacijos nariai esą nesidalija – daug energijos reikalaujantys konkursai Lenkijoje – komercinės paslaptys. Be to, laimėtų konkursų gausa negali pasigirti nė viena lietuviška bendrovė.

Lietuva kelių plėtrai šįmet numačiusi apie 775 mln. litų biudžeto lėšų ir apie 700 mln. litų ES paramos. Susisiekimo ministerijos teigimu, kitų metų biudžete keliams bus skiriama apie 1,5 mlrd. litų.

Temos: 1 „Geronomika“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką