Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 spalio 30d. 18:48 , Atnaujinta: 2018 spalio 31d. 09:06

„Keulė Rūkė“ akcininkas: bandysime parduoti įmonę, jeigu ne – bankrotas

Uždarytas restoranas „Keulė Rūkė“
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / „Keulė Rūkė“ atleido keliolika darbuotojų, restoranai nebeveikia

4 restoranus „Keulė Rūkė“ Vilniuje ir Kaune valdančios įmonės darbuotojų skaičius vos per kelias dienas sumažėjo nuo 25 iki 6, savo darbo laiku restoranai neveikia, jie nepasiekiami nurodytais telefono numeriais. Vienas restoranų akcininkų 15min pasakojo, kad bus bandoma parduoti įmonę. Jeigu to padaryti nepavyks, bus keliama bankroto byla.

„Veiklą sustabdėme akcininkų daugumos sprendimu. Per artimiausias savaites vykdysime likvidacinį įmonės pardavimą. Jam nepavykus – akcininkų vardu kreipsimės į teismą dėl bankroto įrankio panaudojimo“, – 15min sakė Rokas Medonis, restorano akcininkas.

„Sodros“ duomenimis, keturis restoranus turinčioje „Keulė Rūkė“ (UAB „Kiaulių valdovai“) dirba vos 6 darbuotojai. O spalio 26 dieną, tai yra vos prieš kelias dienas, įmonėje dirbo 25 žmonės.

Pirmasis apie galimą „Keulė Rūkė“ užsidarymą pranešė naujienų portalas DELFI.

Nuosekliai darbuotojų skaičius įmonėje pradėjo mažėti rugsėjo pabaigoje. 26 dieną bendrovėje dirbo 29 asmenys, vėliau kas savaitę buvo atleista po 1–2 darbuotojus. Didžiausi atleidimai įvyko šios savaitės pradžioje – penktadienį įmonėje dar dirbo 25 žmonės, o antradienį beliko vos 15.

„Kiaulių valdovai“ turi tris restoranus Vilniuje ir vieną Kaune. Vieno restorano telefonas yra išjungtas, kitais niekas neatsiliepia.

15min fotografai užfiksavo, kad restoranai Vilniaus Pylimo ir Verkių gatvėse pirmadienio vakarą neveikė, nors turėtų veikti iki 20 val. Fotografai ten lankėsi maždaug 18.30 val.

Registrų centro duomenimis, „Kiaulių valdovų“ akcininkai yra 5: Rolandas Čečkauskas, Martynas Balaišis, Ervinas Baubinas, Dominykas Čečkauskas ir Rokas Medonis.

Registrų centras direktorę nurodo gegužę pareigas užėmusią Romą Fedosejevaitę. Ji pati savo feisbuke jau rodo pakeitusi darbovietę, sako įmonėje nedirbanti nuo rugsėjo. O kontaktiniu asmeniu duomenyse yra nurodomas Rokas Medonis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką