TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos jūrų uosto direkcijoje – riebios kalėdinės premijos

Deviacinis įrenginys iš uosto akvatorijos dugno keliamas specialiais kranais.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos uosto direkcija šiemet pasiekė puikių rezultatų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojams šiais metais išmokėtos ir kalėdinės premijos, prilygstančios kone mėnesio atlyginimo dydžiui.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojai, šiais metais dirbę gerai ir iš vadovų negavę pastabų apie prasižengimus, pamaloninti premijomis. 

„Ne už gražias akis, o už gerą darbą. Uosto direkcija šiemet kaip nė vienais metais žada gauti didžiausią pelną. Uosto taryba pritarė premijų mokėjimui, patvirtindama pelno paskirstymą“, – aiškino laikinai uosto generalinės direktorės pareigas einanti Roma Mušeckienė. 

Planuota, kad šiemet uosto veiklos pajamos sieks 155 mln. Lt, tačiau jau dabar matoma, kad šis rodiklis sieks maždaug 160 mln. Lt. Planuotos sąnaudos – 93 mln. Lt, tačiau jas pavyko sumažinti iki 87 mln. Lt. Grynasis pelnas bus žymiai didesnis nei planuotas ir sieks beveik 74 mln. Lt. „Visi rodikliai rodo, kad galėjome išsimokėti premijas. Tačiau neišnaudojome viso fondo. Galiu drąsiai pasakyti, kad nė vienas darbuotojas, turėjęs nuobaudų, premijų negavo“, – teigė R.Mušeckienė. 

Anot vyriausiojo uosto finansininko Martyno Armonaičio, lapkritį gautos pajamos siekė  beveik 13 mln. Lt. „Jei ir gruodį rezultatas bus panašus, tai šių metų rezultatas bus labai panašus kaip ir pasiektas praėjusiais metais, nusileis gal tik vienu milijonu litų“, – aiškino jis. 

Neseniai Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, vykdydama Vyriausybės nutarimą, pervedė pusę 2011-aisiais gauto pelno į valstybės biudžetą – iš viso 34, 194 mln. Lt. 

Kitąmet, planuojama, uosto direkcija turės pervesti ketvirtadalį gautojo pelno. 

Šiais metais krova uoste bus maždaug 4 proc. mažesnė nei praėjusiais metais. Šiemet ji sieks apie 35,3 mln. tonų. Pernai pasiekta krova buvo didžiausia uosto istorijoje ir viršijo 36 mln t. Anot uosto Rinkodaros ir administracijos direktoriaus Artūro Drungilo, kitais metais planuojama perkrauti per 36 mln. tonų krovinių ir tokie planai dabar atrodo pagrįsti. 

Lapkritį Klaipėdos uoste labiausiai augo konteinerių krova, daugiau perkrauta ir naftos produktų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką