Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 19:39

„Klaipėdos nafta“ kitąmet žada laikytis dividendų mokėjimo politikos

Pavadinimas
Pavadinimas
Bendrovė „Klaipėdos nafta“ žada laikytis dividendų mokėjimo politikos ir į 2010–uosius žiūri viltingai.

„Klaipėdos nafta“ sausį–rugsėjį gavo 83,7 mln. litų pajamų – 8 proc. mažiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai, grynasis pelnas minėtu laikotarpiu smuko 11,5 proc. iki 24,77 mln. litų.
Įmonės generalinis direktorius „Verslo žinioms“ sakė, kad įmonės pusmečio rezultatų lyginti nereikėtų, mat juos daugiausia lemia pasaulinės tendencijos ir viso regiono krovos apimtys. Juo labiau kad jau trečiąjį ketvirtį, palyginti su atitinkamu laikotarpiu pernai, pastebimos tendencijos teigiamos: pajamos augo 8 proc. iki 28,029 mln. litų, o grynasis pelnas – 15 proc. iki 8,256 mln. litų.

„Mes esame sezoninė įmonė ir mūsų darbas priklauso nuo metų laiko. Vasaros metu turime mažiau darbo, nes mazuto eksportas, pavyzdžiui, iš Rusijos yra žymiai sumažėjęs, tad pats darbymetis mums yra nuo rudens iki pavasario“, – „Verslo žinioms“ įmonėms generalinis direktorius Jurgis Aušra.

Šiemet per 9 mėnesius bendrovė perkrovė 5,54 mln. tonų naftos produktų.
„Panašu, kad šiemet krausime daugiau nei leidžia projektinis pajėgumas, tai yra 7,5 –7,6 mln. tonų. Taip, tai gal ir rizikinga, bet norime dirbti visu tempu“, – tikino J.Aušra.

Anot jo, į 2010–uosius bendrovė žvelgia optimistiškai, nors konkurencinė kova tarp Baltijos jūros uostų dėl rusiškų, baltarusiškų ir kitų šalių krovinių kasmet vis didėja.

„Daug kas priklauso nuo politinių kiekvienos šalių sprendimų ir kompleksinio krovinių gabenimo tarifo, kuriame mes esame tik viena sudedamųjų dalių“, – teigė J.Aušra.

J.Aušra prognozavo, kad dividendų mokėjimo politika tikriausiai bus tęsiama ir kitąmet.
„Viską spręs akcininkų susirinkimas, tačiau aš manau, kad dividendų tikėtis reikia ir tam pačiam lygmenyje“, – sakė įmonės vadovas.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką