Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Klaipėdos nafta“ pirmąjį pusmetį didino krovos apimtis ir pajamas

„Klaipėdos naftos“ bendrovės teritorijoje
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / „Klaipėdos naftos“ bendrovės teritorijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Per šešis šių metų mėnesius vienas moderniausių Europoje naftos produktų terminalų AB „Klaipėdos nafta“ krovos apimtis padidino 6 proc., o bendrovės pajamos per tą patį laikotarpį augo taip pat 6 proc. Bendrovė perkrovė 3.566 mln. tonų krovinių ir gavo 73,7 mln. litų preliminarių pajamų.

„Kiekvieną sykį kalbant apie gaunamus bendrovės rezultatus – ar tai būtų mėnesinės  krovos apžvalga, ar tai būtų pirmojo ketvirčio rezultatų skelbimas, visuomet norisi  akcentuoti, jog pagrindinis rodiklis dėl kurio pavyksta mūsų bendrovei išlaikyti  augančias ar stabilias pajamas bei krovą – tiesioginis darbas su verslo partneriais  be jokių tarpininkų. Tik tiesioginis darbas su naftos produktų tiekėjais užtikrina  bendrovei stabilius krovinių srautus bei tokiu būdu užtikrina stabilų pajamų  augimą“, - apie augančius krovos rezultatus ir pajamas kalbėjo „Klaipėdos naftos“  generalinis direktorius Rokas Masiulis.

2013 m. birželio mėnesį bendrovė į terminalo talpyklas perkrovė 440 tūkst. tonų  naftos produktų, 9 proc. mažiau nei 2012 m. birželio mėn. (482 tūkst. tonų).  Sumažėjus pasaulio naftos produktų gamybos maržai AB „Orlen Lietuva“ sumažino naftos  produktų perdirbimą, atitinkamai į terminalą atvežta mažiau naftos produktų.

Bendrovės preliminarios pajamos 2013 m. birželio mėnesį siekė 8,5 mln. litų (2,5  mln. eurų) -  gauta 14 proc. mažiau, lyginant su 2012 m. birželio mėn. 9,9 mln. litų  (2,9 mln. eurų) pajamomis.

Valstybei priklauso 72,32 proc. „Klaipėdos naftos“ akcijų.

informacija
KLAIPĖDOS NAFTA, AB
Vadovas: Mindaugas Jusius Darbuotojų sk.: 399 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką