Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 27, 11:34

Klaipėdos rajono valdžia rems smulkiuosius: viešose vietose prekiaus nemokamai

Nuo vasario 1 iki birželio pabaigos fiziniai ir juridiniais asmenys, norintys prekiauti ar teikti paslaugas Klaipėdos rajono savivaldybės nustatytose viešosiose vietose, galės tą daryti nemokamai: Taryba priėmė sprendimą atleisti juos nuo mokesčio už leidimus.
Šiuo metu nuolat tikrinamos vaisiai ir daržovės, kuriais prekiaujama lauke.
Prekyba lauke / Ginos Kubiliūtės nuotr.

„Toks sprendimas inicijuotas siekiant paremti verslą, kad bent iš dalies padėtume sumažinti per pandeminį laikotarpį patirtus nuostolius. Apskaičiuota, kad į Savivaldybės biudžetą nebus surinkta apie 5 tūkst. eurų, tačiau šiuo metu svarbiau padėti atsitiesti smulkiesiems verslininkams“, – sako mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Nuo mokesčio už leidimus prekybininkus Savivaldybė atleidžia nebe pirmą kartą. Pirmąsyk tai buvo padaryta praėjusių metų balandį, po to, kai vykdyti prekybos lauko erdvėse žmonės negalėjo daugiau nei 4 mėnesius.

„Matydami, su kokiais iššūkiais šiuo laikotarpiu susiduria smulkusis verslas, pernai organizavome ne vienus e. rinkodaros mokymus apie tai, kaip tapti matomais ir konkurencingais elektroninėje erdvėje. O šiemet Savivaldybės biudžete iki 50 tūkstančių eurų didiname ir smulkiojo verslo rėmimo programą – bus galima suplanuoti ir įgyvendinti daugiau pagalbos verslui priemonių“, – sako mero pavaduotoja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką