Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 11d. 14:37

Klaipėdos Švyturio arena 200 tūkst. eurų investavo lankytojų patogumui

Laimos Vaikulės koncertas Klaipėdoje
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos Švyturio arena

Devintuosius metus skaičiuojančioje Klaipėdos Švyturio arenoje 2019 metais investuota didžiausia suma nuo objekto atidarymo – daugiau nei 200 tūkst. eurų skirta moderniems garso ir infrastruktūros sprendimams bei lankytojų komfortui. Pernai skirtingose erdvėse įvyko 92 sporto, muzikos, parodų, mugių ir kitų renginių, kuriuose apsilankė daugiau nei 250 tūkst. lankytojų iš Lietuvos ir užsienio.

Pernai Švyturio arenoje vyko daugybė pokyčių, nukreiptų į arenos infrastruktūros atnaujinimą bei kliento patirčių tobulinimą. „Mums yra svarbi kliento patirtis arenoje, todėl per vienerius metus investavome daugiau kaip 100 tūkst. eurų siekdami ją dar labiau pagerinti. Sukūrėme jaukesnes zonas, kuriose galima smagiai leisti laiką ne tik prieš renginius, bet ir po jų. Rudenį duris atvėrė ir atsinaujinęs atviras klubas „Mannol“, kuriame žiūrovams suteikiama galimybė patogiau renginiais mėgautis be jokios papildomos narystės“, – teigė Švyturio arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.

Daug dėmesio pernai buvo skirta ir bendrai arenos infrastruktūros plėtrai. Dar 100 tūkst. eurų investuota į naują, modernesnę garso sistemą, patogesnius bei saugesnius įėjimo kontrolės sprendimus bei kitas technologines naujoves.

Pastaruosius trejus metus didžiausioje Vakarų Lietuvos renginių erdvėje žiūrovų ir renginių skaičius laikosi itin stabiliai. Per metus arenoje įvyksta vidutiniškai po 100 renginių ir apsilanko daugiau nei 250 tūkst. žiūrovų. Arenos renginių tinklelis, nors kiekvienais metais skirtingas, vis dėlto išlaiko ir tradicijas.

Vis dėlto, daugiausiai dėmesio ir pastangų pernai buvo skirta pasiruošimo darbams šių metų renginiams. Be įprastinių kultūrinių, muzikos ir sporto renginių, Švyturio arenoje šiemet įvyks net trys dideli sporto įvykiai. Artimiausias – didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje – „Karaliaus Mindaugo“ taurės turnyras, vasarą – Europos U20 vaikinų krepšinio čempionatas. Galiausiai, rugsėjo 12-20 dienomis arenos svečiai galės apsilankyti didžiausiame futbolo renginyje, kuris kada nors yra organizuotas Lietuvoje – FIFA pasaulio salės futbolo čempionate. Šios sporto šakos planetos pirmenybės į Europą grįžta po 24 metų pertraukos ir jose šeimininkės teisėmis debiutuos Lietuvos rinktinė.

Arenos vadovės teigimu, dabar svarbu tampa ne tik renginio kokybė, bet ir reakcija į besikeičiančius žmonių įpročius, pasaulyje įsivyraujančias tendencijas. Pavyzdžiui, didžiausias arenos tikslas artimiausiems metams – atsisakyti plastikinių gaminių: vienkartinių lėkščių, bokalų, įrankių ir juos pakeisti popierinėmis ir daugkartinėmis alternatyvomis. Taip pat žmonėms svarbios patirtys ir už konkretaus renginio erdvių, pavyzdžiui, sklandus srauto valdymas automobilių aikštelėje, įėjimas be eilių, operatyviai veikiančios rūbinės, galimybė pavakarieniauti prieš renginius ir užsisakyti staliuką pertraukos metu.

Švyturio areną Klaipėdoje valdo UAB „Klaipėdos arena“. Ši įmonė priklauso lietuviško kapitalo įmonių grupei UAB „Infrastruktūra LT“, kuri specializuojasi visuomeninės paskirties sporto bei kultūros objektų valdymo ir infrastruktūros projektų vystymo srityse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką