Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 15d. 16:19

Klientai įsiutę: pardavusi krūvą abonementų „La Bamba“ soliariumų studija Vilniuje užvėrė duris

Soliariumas „La Bamba“
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Soliariumas „La Bamba“

Paskutinį praėjusiųjų metų mėnesį abonementų su riebia nuolaida prisipirkę vilniečiai pastarosiomis dienomis veltui bando prisibelsti į soliariumų tinklo „La Bamba“ duris. Neseniai buvo uždaryta paskutinė soliariumų studija Fabijoniškių gatvėje. Klientams apie tai pranešta nebuvo, o surasti kaltuosius – užduotis ne iš lengvųjų.

15min.lt skaitytoja Loreta pasakojo, kad „La Bamba“ studijos Vilniuje ėmė užsidarinėti po Naujųjų. Anot jos, buvo teigiama, kad patalpos uždaromos renovacijai.

Pasak Loretos, prieš Naujuosius soliariumų centras paskelbė akciją ir abonentus pardavinėjo su 30 proc. nuolaida.

Tikiu, jog prieš šventes atsirado daug norinčių pasinaudoti akcija. Aš įsigijau abonementą už 84 eurus.

„Tikiu, jog prieš šventes atsirado daug norinčių pasinaudoti akcija. Aš įsigijau abonementą už 84 eurus, nes tinklo paslaugomis naudojuosi ne pirmus metus ir abonemente esantys pinigai galėjo būti išnaudoti per neribotą laiką“, – sakė ji.

Loreta teigė, kad praėjusį ketvirtadienį dar veikusi studija Fabijoniškių gatvėje taip pat jau užvėrė duris.

„Klientai nebuvo informuoti apie tai, o pinigai nebuvo grąžinti.  „La Bamba“ soliariumų studijose visi atsiskaitymai vykdavo grynaisiais pinigais, taigi nežinia, kokiu būdu galima būtų atgauti žmonėms pinigus“, – piktinosi skaitytoja.

Kitame laido gale – tyla

„La Bamba“ tinklalapyje nurodoma, kad sostinėje veikia 8 šio tinklo soliariumų studijos. 

„La Bamba“ soliariumus valdančiai bendrovei „Royal Consul Baltic“ yra paskelbta bankroto procedūra, pasikalbėti su jos vadovais 15min.lt nepavyko.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Soliariumas „La Bamba“
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Soliariumas „La Bamba“

15min.lt susisiekė su „La Bamba“ soliariumus Kaune valdančios bendrovės „Vasarop“ direktore Monika Miller. Ji teigė, kad to paties pavadinimo soliariumų studijas Vilniuje ir Kaune valdančios bendrovės neturi nieko bendro. 

„Išskyrus tą faktą, kad kažkada iš jų įsigijome vardą, dėl ko šiai dienai iškilus tokiai situacijai, gailimės. Su šia įmone ar jos direktoriumi kontaktų nepalaikome“, – teigė M.Miller.

Durų Vilniuje neužvėrė tik vienas „La Bamba“ soliariumas, esantis Antakalnio gatvėje. Jis, kaip ir esantys Kaune, nepriklauso „Royal Consul Baltic“ bendrovei.

Teisybės ieško pas vartotojų teisių sargus

Keletas abonementus nusipirkusių žmonių jau kreipėsi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (VVTAT).

Keli vartotojai kreipėsi konsultacijos telefonu, vienas – elektroniniu paštu.

Kaip 15min.lt sakė Maisto produktų ir rekreacinių paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė Giedrė Nenartavičiūtė, keli vartotojai kreipėsi konsultacijos telefonu, vienas – elektroniniu paštu.

Pasak jos, jeigu įmonė neteikia paslaugų, už kurias iš anksto sumokėta, vartotojai turi teisę nutraukti sutartį ir reikalauti grąžinti pinigus.

„Jeigu įmonė nevykdo reikalavimo ir negrąžina pinigų, arba išvis neatsako, vartotojai turi teisę raštu kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, prie prašymo pridedant turimus įrodymus“, – pabrėžė ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką