Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Kokybiški kraujo tyrimai – greitai ir pigiau

Tik tikslūs tyrimai padeda gauti atsakymą apie sveikatą. Dabar Jums gali būti patogu ir naudinga apsilankyti Medicina practica laboratorijoje Antakalnio g.72 (stotelė „Klinikos“).
Pavadinimas
Pavadinimas

Medicina practica laboratorijoje lipidograma – išsamus cholesterolio tyrimas – atliekama su nuolaida  iki 50 proc. Lipidograma kainuoja tik 12 Lt, o lipidograma plius gliukozės tyrimas – tik 14 Lt! Ši sveikatos profilaktikos akcija „Apsaugok širdį nuo blogojo cholesterolio!“ vyks iki lapkričio pabaigos.

Palankiomis kainomis Medicina practica laboratorijoje galite atlikti ir kitus aukščiausių pasaulinių standartų tyrimus: bendraklinikinius, alergijos, vėžio, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių, šlapimo ir kt.

Daugiau kaip 200 skirtingų tyrimų tikslumą ir greitą atlikimą Medicina practica laboratorijoje užtikrina pažangiausios technologijos, kokybiški reagentai, profesionalus ir etiškas požiūris darbą. Tyrimai atliekami ir be gydytojo siuntimo, be registracijos nuo ankstaus ryto darbo dienomis (7 – 16 val.).

Medicina practica nuotr./Medicina practica
 

Atestuoto laboratorijų tinklo Medicina practica būstinė įsikūrusi Santariškėse, o padaliniai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Mažeikiuose, Ignalinoje, Kretingoje. Specialistų vertinimu, laboratorijos aprūpintos nuolat atnaujinama viena moderniausių ir patikimiausių įrangų Baltijos šalyse.

Tyrimus Medicina practica laboratorijai patiki per 200 valstybinių ir privačių gydymo įstaigų. Per dešimt metų atlikta daugiau nei 5 mln. tyrimų. Jų kokybę garantuoja aukšti Labquality (Suomija) ir RIQAS (Didžioji Britanija) standartai.

Daugiau naudingos informacijos adresu:  www.medicinapractica.lt

Apsilankykite dabar!

Pavadinimas
Pavadinimas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius