Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkurencijos taryba nutraukė tyrimą dėl „Baltic Petroleum“ veiksmų

Stop
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Konkurencijos taryba nutraukė tyrimą dėl „Baltic Petroleum“ veiksmų
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Konkurencijos taryba (toliau – KT), nutraukė tyrimą dėl „Baltic Petroleum“ veiksmų, kuriais bendrovė įgijo teisę eksploatuoti bankrutuojančiai įmonei „Lietuvos kuras“ priklausiusias degalines.

Tyrimo metu KT nustatė, kad tarp „Baltic Petroleum“ ir „Lietuvos kuras“ 2003 m. gegužės mėn. buvo sudaryta turto nuomos sutartis, pagal kurią Lietuvos kuras išnuomojo 'Baltic Petroleum„, 'Lietuvos kurui“ nuosavybės teise priklausiusias šešiasdešimt aštuonias degalines.

KT nustatė, kad septynių iš išnuomotų degalinių iki turto nuomos sutarties sudarymo „Baltic Petroleum“ neeksploatavo, todėl kaip galimas koncentracijos įgyvendinimas nepranešus ir negavus KT leidimo buvo nagrinėjamas šių septynių degalinių kontrolės įgijimas.

Konkurencijos įstatymas numato pareigą apie koncentraciją pranešti, kai koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 50 mln. litų ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 5 mln. litų.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad koncentracijoje dalyvaujančių įmonių suminių bendrųjų pajamų dydis nesiekė 50 mln. litų. Konkurencijos taryba, įvertinusi visas tyrimo eigoje nustatytas aplinkybes, konstatavo, kad „Baltic Petroleum“ turto nuomos sutartimi įgijusi teisę valdyti degalines nepažeidė Konkurencijos įstatymo reikalavimų.

informacija
BALTIC PETROLEUM, UAB
Vadovas: Edvin Bachšijan Darbuotojų sk.: 561 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką