Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 14d. 06:09

Kremliaus valdovo giminaitis įkūrė įmonę „Putin Consulting“: padėsime susitarti su bankais ir valdžia

Rusijos rubliai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rusijos rubliai

Rusijos verslininkui naudinga būti Putinu, net jeigu jis ir niekaip nesusijęs su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Dalis Putinų, skirtingu metu patiriantys sėkmę versle, iš tikrųjų yra susiję su V.Putino giminystės ryšiais ir iš jų gauna naudos, rašo news.ru.com.

V.Putino sūnėnas Romanas Putinas įkūrė įmonę „Putin Consulting“, kurios tikslas – pritraukti į Rusiją užsienio investuotojų, rašo „Washington Post“. R.Putinas sako, kad kompanija sieks palengvinti patekimą į Rusijos rinką iki minimumo sumažinant operacinius ir administracinius barjerus.

Rusijos akcijų rinka šiuo metu gėriau geriausios būklės, tačiau R.Putinas, reklamuodamas savo kompaniją, sakė: „Geopolitinio nestabilumo laikotarpis greitai baigsis“.

„Padedame susitarti su bankais. Randame didelių pinigų didelėms idėjoms“, – reklamuojasi „Putin Consulting“.

„Padedame susitarti su bankais. Randame didelių pinigų didelėms idėjoms“, – reklamuojasi „Putin Consulting“.

„Arba jis turi labai labai vidinės informacijos iš giminaičių, arba rūko tai, ką galima gauti tik Vašingtono arba Kolorado valstijoje“, – rašo „Washington Post“ apžvalgininkas Alas Kamenas.

Koloradas tapo pirmąja JAV valstija, kur legalizuota marihuana.

Apie šios šeimos projektus, sėkmingus ir nelabai, rašė ir Rusijos spauda.

Labiausiai žinomas yra V.Putino pusbrolis Igoris Putinas, R.Putino tėvas, buvęs „Master-bank“ viceprezidentas – didelio privataus Rusijos banko, netekusio veiklos licencijos 2013 metų pabaigoje. Įvykis sukėlė paniką rinkoje, o žiniasklaida banko griūti vadino sisteminiu krachu.

Arba jis turi labai labai vidinės informacijos iš giminaičių, arba rūko tai, ką galima gauti tik Vašingtono arba Kolorado valstijoje, – apie „Prime Consulting“ rašo „Washington Post“ apžvalgininkas Alas Kamenas.

Jau 2014 metų vasarį Igoris Putinas pasitraukė iš trijų bendrovių valdybų.

Jis jau nebėra bankininkas ir ne statybininkas: jis turėjo pasitraukti iš dviejų bankų direktorių patarėjo pareigų, taip pat palikti vienos statybų kompanijos valdybą.

Verslui jo dalyvavimas ne itin padėjo – šitas Putinas neturi jokių svertų, dabar mano rinka.

Antros eilės V.Putino sūnėnas, I.Putino sūnus Romanas Putinas baigė Karo logistikos ir transporto akademiją Volžske ir savivaldybių valdymo specialybę Riazanės universitete. Dvejus metus jis dirbo Riazanės miesto tarybos pirmininko pavaduotoju, kol neatrado savęs versle.

Dabar jis yra yra „MRT įmonių grupės“ (MRT – modernizuotas upių transportas) valdyvos pirmininkas, yra „MRT-AVIA“ bendraturtis. Maskvoje jis domisi keleivių pervežimu upių transportu.

Žiniasklaida rašė apie dar vieną prezidento giminaičio projektą. Jis ruošėsi pardavinėti sraigtasparnius policijai ir gelbėtojams. Juos gaminti turėtų bendrovė „Prancūzų aviatechnologijos“,  priklausanti MRT.

Apie šių projektų likimą nėra žinoma. Bet 2013 metais jaunajam Putinui nepasisekė taip pat. Novosibirsko srities gubernatorius Vasilijus Jurčenka R.Putiną atleido iš savo patarėjo pareigų, nors nuo jo paskyrimo nepraėjo nė pusantrų metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką