Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 9d. 15:30

Kvies mažinti šiukšlių kiekį lankomose Lietuvos vietose

Ženklas "nešiukšlink"
Ženklas "nešiukšlink"

Praėjus nesudėtingą atranką spalio mėnesį bus padovanota 50  ženklų „Nešiukšlink“. Projektą inicijuoja VšĮ „Rūpi“. Ženklo „Nešiukšlink“ tikslas – ugdyti aplinkosauginį sąmoningumą, švarinti aplinką ir kurti teigiamus pokyčius.

Jei žmogus pakels ant žemės gulinčią šiukšlę, tai reiškia, kad jo vertybių laukas įgaus teigiamą krūvį ir jo veiksmai bei pasirinkimai taps sąmoningesni.

„Ženklas „Nešiukšlink“ kaip 25-asis kadras, kuris kviečia keisti įprastą elgseną. O svarbiausia, kad tokie pokyčiai, atveria kelią naujiems gyvenimo principams. Jei žmogus pakels ant žemės gulinčią šiukšlę, tai reiškia, kad jo vertybių laukas įgaus teigiamą krūvį ir jo veiksmai bei pasirinkimai taps sąmoningesni“ – sako VšĮ „Rūpi“ įkūrėjas Aurimas Stabingis.

VšĮ „Rūpi“ kviečia asmenis, ugdymo įstaigas, verslo atstovus didinti žmonių sąmoningumą ir skatinti teigiamus pokyčius. Esame įsitikinę, kad priminimas saugoti švarią aplinką užsifiksuos praeivių pasąmonėje ir duos teigiamus rezultatus. Ženklus kviečiame statyti vietose, kuriose yra didelis žmonių srautas, pavyzdžiui, prie įėjimo vartų, žmonių pamėgtose poilsio, susibūrimų vietose, prie ugdymo įstaigų, įmonių ir tt.

Kas gali kreiptis: asmenys, įmonės, ugdymo įstaigos.

Kaip teikti prašymą: elektroniniu adresu rupi@rupi.lt siųskite trumpą vietos, kurioje numatomas statyti ženklas, aprašymą ir fotografiją. Laiške nurodykite, kodėl šioje vietoje reikalingas ženklas „Nešiukšlink“ trumpai pateikite vietos aprašymą, žmonių praeinamumą, atsakingo asmens telefono numerį, vardą, pavardę, pristatymo vietos adresą.

Kada: prašymus su nuotraukomis siųskite iki spalio 1 dienos.

Įsipareigojimas: gavus ženklą, trisdešimties dienų bėgyje, prašome atsiųsti nuotrauką su pakabintu ženklu.

Svarbu: prieš pateik­dami prašymą, įsitikinkite, kad pasirinktoje vietoje nėra reikalin­gas savi­valdy­bės lei­di­mas ženklui statyti. Atrinktus asmenis informuosime iki spalio 10 d. Ženklus pristatysime nemokamai.

Jei kiltų klausimų arba norėtumėte gauti daugiau informacijos, kreipkitės el.paštu rupi@rupi.lt, sekite naujienas www.ekorekomendacijos.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką