Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 15d. 17:11

Labiausiai įkvepianti – įmonės „Ekofrisa“ eksporto sėkmės istorija

Ekofrisa produktai
Projekto partnerio nuotr. / Ekofrisa produktai

Portalas 15min.lt ir Ūkio ministerija projekto „Pagaminta Lietuvoje“ metu pristatė 20 sėkmingai savo produktus ir paslaugas eksportuojančių Lietuvos įmonių istorijų iš įvairių šalies regionų. Skaitytojų balsai lėmė, kad įspūdingiausia ir labiausiai įkvepiančia buvo pripažinta kruopų gamintojos „Ekofrisa“ eksporto istorija.

Tapti konkurencingai tarptautinėje rinkoje įmonei padėjo lankstumas aukšti kokybės standartai, kuriuos bendrovei užtikrina iš Lietuvos ūkininkų perkamos žaliavos. Įmonės tiekiamos ekologiškos kruopos yra be pesticidų ir cheminių priedų.

Viena pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse apie 80 proc. savo produkcijos tiekia į užsienio šalis, pavyzdžiui, Japoniją, Australiją, Izraelį, o ateityje tikisi plėsti verslą į dar daugiau užsienio valstybių.

Tarp paklausiausių į užsienio valstybes tiekiamų gaminių – termiškai apdoroti bei ekologiški lukštenti grikiai. Šios nekepintos kruopos yra tinkamos daiginimui ir yra ypač populiarios žaliavalgių mityboje.

Įmonei sėkmingai eksportuoti taip pat padeda pasaulyje pripažinti, kokybę užtikrinantys sertifikatai, pavyzdžiui, „Halal“. Jis užtikrina, jog įmonės gaminama produkcija atitinka islamo religijos taisykles. Lietuvoje šį sertifikatą turi vos keletas įmonių.

Siekiama padrąsinti kitas įmones

Projekto „Pagaminta Lietuvoje“ tikslas – įkvėpti ir padrąsinti kuo didesnį skaičių Lietuvos įmonių žengti į naujas rinkas. Ypač skatinama tą daryti verslus regionuose, todėl projekto didžioji dalis pristatomų sėkmės istorijų buvo ne apie gerai žinomas Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos įmones, bet apie smulkius ar vidutinius verslus iš pačių įvairiausių Lietuvos vietų. Šios įmonės yra puikus įrodymas, kad savo prekių ir paslaugų kokybe Lietuvos įmonės gali sėkmingai konkuruoti tarptautinėje rinkoje.

Tarp 20 pristatytų bendrovių – tiek sėkmingai eksportuojantys maisto produktų, drabužių, žvakių, plastiko produktų, biliardo stalų, ledo tirpiklių gamintojai, tiek ir įvairias el. paslaugas užsienio šalims teikiančios bendrovės.

Informacija parengta bendradarbiaujant su Ūkio ministerija, jos skelbimas finansuojamas ES lėšomis.

Siūlykite savo produktus / paslaugas užsienio rinkoms!

Nežinote nuo ko pradėti? Pasikonsultuokite! Aukštos kokybės konsultacijoms eksporto ir įmonių tarptautinio bendradarbiavimo klausimais – priemonė EXPO KONSULTANTAS LT. Įmonės jau gali teikti paraiškas dėl kompensacijų už konsultacijas išmokėjimo (daugiau informacijos ieškokite Ūkio ministerijos ir INVEGA svetainėse).

Finansavimas planuojamų eksportuoti produktų sertifikavimui, įskaitant reikalingus bandymus ir tyrimus – priemonė EXPO SERTIFIKATAS LT (daugiau informacijos ieškokite Ūkio ministerijos ir ES INVESTICIJOS svetainėse).

Finansavimas produkcijos pristatymui užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose – priemonė NAUJOS GALIMYBĖS LT (daugiau informacijos ieškokite Ūkio ministerijos ir ES INVESTICIJOS svetainėse).

Finansavimas įmonių grupių (klasterių) veikloms, nukreiptoms į naujų eksporto rinkų paiešką (konsultacinėms, įskaitant ekspertines, paslaugoms, narystei tarptautiniuose tinkluose, rinkodaros priemonių, skirtų įsiliejimui į tarptautinius tinklus rengimui ir kitoms išlaidoms) – priemonė VERSLO KLASTERIS LT (daugiau informacijos ieškokite Ūkio ministerijos ir ES INVESTICIJOS svetainėse).

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką