2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Latvijoje vedamos derybos dėl Rusijos liberalios televizijos „Dožd“ transliavimo iš Rygos

Latvijoje šiuo metu vedamos derybos dėl Rusijoje blokuoto nepriklausomo televizijos kanalo „Dožd“ transliavimo iš Rygos, rodo naujienų agentūros BNS turima informacija.
Rusijos televizija „Dožd“
Rusijos televizija „Dožd“ / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Latvijos nacionalinės elektroninės žiniasklaidos tarybos pirmininkas Ivaras Abuolinis BNS patvirtino, kad tokios derybos vyksta ir kad jose dalyvauja kelios žiniasklaidos bendrovės. Tačiau jis atsisakė nurodyti, kokios tai bendrovės.

Neoficialiai manoma, jog esama didelės tikimybės, kad derybos dėl televizijos „Dožd“ transliavimo iš Rygos bus sėkmingos. BNS žiniomis, vyksta derybos ir dėl kitų televizijos kanalų, daugiausia skirtų Rusijos auditorijai, transliavimo iš Rygos.

Kovo 4 dieną liberalus Rusijos televizijos kanalas „Dožd“ pranešė, kad laikinai stabdo darbą, gavęs valdžios nurodymą nutraukti savo veiklą dėl transliacijų apie Maskvos invaziją į Ukrainą.

Liberalus radijas „Echo Moskvy“ taip pat pranešė, kad yra šalinamas iš eterio dėl karo Ukrainoje nušvietimo.

Vokiečių visuomeninio transliuotojo „Deutsche Welle“ biuras, vasario pradžioje uždarytas Maskvoje, artimiausiu metu atnaujins darbą Rygoje, antradienį pranešė transliuotojo vadovybė.

„Deutsche Welle“ savo biurą Maskvoje uždarė Rusijai nurodžius sustabdyti veiklą šalyje, kai Vokietija uždraudė savo teritorijoje transliuoti Kremliaus ruporu laikomos valstybinės televizijos RT laidas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką