TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„LHV Group“ ir „RAZFin“ konsorciumas pasirinktas galutinėms deryboms įsigyti „Finastą“

Investicinis bankas Finasta
Finasta nuotr. / Investicinis bankas Finasta
Šaltinis: 15min
0
A A

„Snoro“ bankroto administratorius tęs derybas dėl „Finastos“ bankinės grupės pardavimo su Estijos įmone „LHV Group“, veikiančia konsorciume su Lietuvos bendrove „RAZFin“, dėl pardavimo sandorio užbaigimo. Sandorį planuojama baigti iki šių metų balandžio pabaigos, iki šio termino „LHV Group“ yra suteiktas Lietuvos banko leidimas įsigyti „Finastą“.

„Finastos“ grupės pirkėjas iki sandorio užbaigimo dar turės gauti Latvijos reguliuotojo ir Lietuvos susijungimų rinką prižiūrinčių institucijų patvirtinimus.

„Galutinį sprendimą dėl „Finastos“ pardavimo priėmėme po diskusijų su Kreditorių komitetu, pateikėme rekomendacijas, kokiu būdu banko kreditoriams būtų naudingiausia užbaigti „Finastos“ pardavimo sandorį. Džiaugiamės, kad šiame sudėtingame pardavimo procese sėkmingai pasiekėme finalinį etapą, ir tęsiame derybas su „LHV Group“ dėl sandorio užbaigimo“, – sako  Neilas Cooperis, „Snoro“ bankroto administratorius.

Reikšmingą susidomėjimą „Finastos“ bankine grupe buvo išreiškę 12 potencialių pirkėjų, iš jų 8 buvo pateikę pirminius pasiūlymus, 7 kreipėsi su prašymais į Lietuvos banką dėl leidimo įsigyti „Finastos“ grupę suteikimo.

„Snoro“ bankroto administratorius yra gavęs oficialų Lietuvos banko pranešimą, informuojantį, kad Lietuvos bankas „Borges Equity Partners“ prašymu nutraukė šios bendrovės vertinimo procedūras dėl leidimo įsigyti „Finastos“ bankinės grupės įmones Lietuvoje suteikimo. Lietuvos banko leidimas yra būtina sąlyga siekiant įsigyti „Finastą“, todėl derybos su „Borges Equity Partners“ buvo nutrauktos.

Reikšmingą susidomėjimą „Finastos“ bankine grupe buvo išreiškę 12 potencialių pirkėjų, iš jų 8 buvo pateikę pirminius pasiūlymus, 7 kreipėsi su prašymais į Lietuvos banką dėl leidimo įsigyti „Finastos“ grupę suteikimo. Iš jų tik trijų dalyvių prašymai buvo priimti vertinimui, tačiau leidimas buvo suteiktas tik „LHV Group“.    

„Finastos“ grupę sudaro bankas „Finasta“, turto valdymo įmonė „Finasta Asset Management“, kuri vykdo veiklą Lietuvoje ir Latvijoje, bei finansų maklerio įmonė „Finasta“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką