Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 2d. 11:48

Lietuviai atidarė lėktuvų aptarnavimo centrą Indonezijoje

„FL Technics“ lėktuvų aptarnavimo centro Džakartoje atidarymas
„FL Technics“ lėktuvų aptarnavimo centro Džakartoje atidarymas

Orlaivių techninės priežiūros bendrovė „FL Technics“ oficialiai atidarė naują, 9000 kv. m. ploto lėktuvų aptarnavimo centrą Indonezijos sostinėje Džakartoje. Įmonė taip pat pasirašė orlaivių aptarnavimo sutartis su 10 Indonezijos ir Tailando oro linijų, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Kartu su angarais Vilniuje ir Kaune, naujai atidarytas Džakartos angaras yra jau trečia „FL Technics“ lėktuvų aptarnavimo bazė. Angaras vienu metu gali priimti tris „Boeing 737“ arba „Airbus A320“ tipo lėktuvus.

Lietuvių bendrovė rūpinsis į Džakartos oro uostą atskrendančių orlaivių inspekcija, gedimų pašalinimu ir kitais remonto darbais. Tarp pirmųjų „FL Technics“ Indonezijos angaro klientų – ir didžiausios šalies privačios oro linijos „Lion Air“, turinčios 111 lėktuvų ir skraidinančios 126-iomis kryptimis.

„FL Technics“ Indonezijos būstinėje šiuo metu dirba 50 europiečių ir vietinių specialistų. Planuojama, kad ateityje šioje bazėje iš viso dirbs apie 250 orlaivių specialistų.

„Džakartos Soekarno Hatta tarptautinis oro uostas yra didžiausias visame regione, todėl tikimės, kad naujai atidaryto angaro dėka netolimoje ateityje tapsime viena iš pagrindinių lėktuvų priežiūros bendrovių šioje rinkoje“, – centro atidarymą ir planus komentavo „FL Technics“ generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas.

Indonezija yra jau antroji „FL Technics“ bazė Azijoje – pirmoji įmonės atstovybė įsikūrusi Tailande. Iš Bankoke esančio biuro lietuviai vykdo orlaivių dalių, techninių mokymų ir kitų paslaugų pardavimus Pietryčių Azijos klientams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką