Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 29d. 10:10

Lietuviai mokysis eksportuoti dizainą

„Be a logo designer“
Organizatorių paveikslas / „Be a logo designer“

Rugpjūčio 4-7 d. Vilniuje ir 11-14 d. Klaipėdoje vyks pirmieji Lietuvoje logotipų kūrimo mokymai/dirbtuvės „Be a logo designer“. Jų dalyviai ne tik mokysis iš patyrusių dizainerių, bet ir įgyvendins Lietuvos bei užsienių įmonių pateiktus užsakymus – mokysis eksportuoti lietuvišką dizainą į užsienį.

„Visai neseniai netyčia sutikau sėkmingai dirbančius dizainerius, kurie gyvendami Lietuvoje kuria labai nuostabius darbus užsieniui už užsienietiškus atlyginimus. Panagrinėjęs šios profesijos įkainius, supratau, kad ji yra gana pelninga ir įdomi kūrybingam ir versliam jaunimui, tad nusprendžiau, – to galima mokyti  žmones ir padėti įgyti jiems profesiją“, – sako M. Busila, idėjos autorius ir „Jaunimo verslo klubo“ prezidentas. 


Teigiama, kad panašių dirbtuvių iki šiol nebuvo organizuota ne tik Lietuvoje, bet ir artimajame užsienyje. Pasak A. Gužaitės, „Dizaino entuziastų“ direktorės ir dirbtuvių organizatorės, dizainas, kaip specialybė, yra įdomi ir, žiūrint į pastarųjų metų abiturientų pasirinkimus, labai patraukli, todėl dirbtuvėse bus siekiama mokyti jaunus žmones vienos specifiškiausių ir kol kas mažai Lietuvoje plėtojamos dizaino srities – logotipų kūrimo, arba ženklodaros.

Dirbtuvėse laukiama dizaino mėgėjų

„Dizaino entuziastų“ akcininko L. Gaidukevičiaus teigimu, tikimasi, kad dirbtuvėse dalyvaus kūrybingi bei norintys daugiau sužinoti apie logotipų kūrimą žmonės, tačiau profesinės patirties ar patyrimo šioje srityje nereikalaujama, svarbiau noras intensyviai dirbti bei komandinio darbo gebėjimai. Vienas iš dirbtuvių tikslų – skatinti jaunimo verslumą, tad geriausiųjų logotipų autoriai galės parduoti savo darbus Lietuvos įmonėms ir taip įgyti vertingos patirties.


Norintys patekti į mokymus, turėtų savo pasirinktomis priemonėmis sukurti logotipo eskizą,  iki liepos 31d. atsiųsi jį el. paštu info@entuziastas.lt ir laukti dalyvavimo patvirtinimo.
Daugiau informacijos apie mokymus www.verslus.lt
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką