Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškos IT bendrovės vadovas: Lietuvoje mums darosi ankšta

Vytautas Vaškevičius
Vytautas Vaškevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Du dešimtmečius Lietuvos rinkoje dirbanti IT bendrovė „Sekasoft“ kartu su Kauno technologijos universitetu sukurtą procesų valdymo modelį siūlys Jungtinės Karalystės, Olandijos ir Balkanų šalių rinkose.

Su Kauno technologijos universiteto mokslininkais sukūrėme procesų valdymo modelį, todėl matome neišnaudotų galimybių tai pasiūlyti užsienio rinkose, - teigė V.Vaškevičius.

„Per pastaruosius kelerius metus investavome į produktų vystymą daugiau kaip 3,7 mln. litų ir šį konkurencinį pranašumą sėkmingai panaudojome 2013 metais. Šiemet intensyviai dirbsime eksporto srityje, taip pat planuojame įsigyti naujų verslų“, – sakė bendrovės valdybos pirmininkas Evaldas Kulbokas.

Plėsdama veiklą, bendrovė taip pat įgyvendina pokyčius vadovybėje. Naujuoju UAB „Sekasoft“ direktoriumi paskirtas Vytautas Vaškevičius. Pasak jo, bendrovė jau pasirašė pirmąjį kontraktą su partneriu Jungtinėje Karalystėje, kuris diegia projektų valdymo sistemas didelėse kompanijose.

Kaunas.lt nuotr./Kauno technologijos universitetas
Kaunas.lt nuotr./Kauno technologijos universitetas

„Per 20 metų sukaupėme didelę praktinę procesų valdymo patirtį, su Kauno technologijos universiteto mokslininkais sukūrėme procesų valdymo modelį, todėl matome neišnaudotų galimybių tai pasiūlyti užsienio rinkose“, – apie eksporto perspektyvas sako V. Vaškevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką