Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 06 15, 15:33

Lietuvių valdomai IT įmonei – prestižinis įvertinimas iš JAV

Šią savaitę prestižinis JAV verslo žurnalas „Crain's Chicago Business“ paskelbė 2020 metais sparčiausiai augančių bendrovių Top 50 (angl. „Fast 50“) sąrašą, kuriame lietuvių įkurta JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge“ jau penktąjį kartą pateko tarp labiausiai augusių Čikagos įmonių bei užėmė 31–ąją vietą.
JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ viceprezidentas Viktoras Gurgždys
JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ viceprezidentas Viktoras Gurgždys / „Devbridge“ nuotr.

Į penkioliktus metus iš eilės skelbiamą reitingą kasmet patenka tik pačios inovatyviausios ir efektyviausiomis verslo strategijomis pasižymėjusios JAV įmonės Čikagos mieste. „Crain's Chicago Business“ leidinys jau penkerius metus iš eilės įvardija „Devbridge“ kaip vieną iš greičiausiai besivystančių bendrovių Čikagoje.

„Devbridge“ įmonės viceprezidento ir Lietuvos padalinio Viktoro Gurgždžio teigimu, JAV rinka yra ne tik konkurencinga, bet ir milžiniška, o atsidurti tarp geriausiųjų yra didelis pripažinimas ir įvertinimas visai organizacijai.

„Mūsų verslo sėkmės modelis yra paprastas – kuo stipresnius žmones turime, tuo greičiau galime augti. Subūrėme profesionalų bendruomenę, kurie ne tik įgyvendina sudėtingus projektus, bet ir padeda mums didinti tempą. Penkerius metus iš eilės patekti į „Top 50“ sąrašą mums yra didelė garbė ir tuo pat metu tai yra puikiausias įrodymas, kad sugebame pritraukti, tobulinti bei išlaikyti kompetentingiausius žmones vienoje konkurencingiausių rinkų pasaulyje“, – šių metų reitingą apibendrina V.Gurgždys.

„Top 50“ reitinge vertinamos kompanijos, įkurtos iki 2015 metų ir deklaravusios ne mažiau kaip 15 milijonų dolerių metinių pajamų. Kandidatų į šį sąrašą verslo veiklų pobūdis yra pats įvairiausias – nuo investavimo į nekilnojamąjį turtą iki bankininkyste užsiimančių įmonių.

Šiemet įmonė taip pat pateko ir į prestižinio verslo žurnalo Inc. reitingus, kur įmonė „Devbridge“ buvo įvardyta tarp dvylikos atrinktų įmonių, kurios pripažintos kaip geriausios vietos darbuotojams dirbti.

Įmonė nuo įkūrimo pradžios kasmet vidutiniškai paauga apie 30 proc., per pastaruosius trejus metus 30 procentų didino ir apyvartą. Per artimiausius penkerius metus vien tik Vilniuje planuojama samdyti 200–300 naujų darbuotojų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką