Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje pirmą kartą renkamas viešų laužaviečių TOP dešimtukas

Lietuvoje pirmą kartą renkamas viešų laužaviečių TOP dešimtukas
Laužavietės.lt nuotr. / Lietuvoje pirmą kartą renkamas viešų laužaviečių TOP dešimtukas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Populiariausio kečupo Lietuvoje gamintojas UAB „Suslavičius-Felix“ inicijuoja geriausių viešų Lietuvos laužaviečių TOP 10 rinkimus, kuriuose kviečiami dalyvauti Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos bei Mažosios Lietuvos gyventojai.

Lietuvos laužaviečių TOP 10 rinkimai – tai pavasarį startavusio UAB „Suslavičius-Felix“ iniciatyvinio projekto „Lietuvos laužaviečių žemėlapis“ kulminacija. Bendrovės „Suslavičius – Felix“ generalinis direktorius Darijus Taraila sako, kad nubraižyti laužaviečių žemėlapį sudėtinga nebuvo – Lietuvos gamtos ir iškylų mylėtojai noriai dalijosi saugiomis ir smagiomis viešomis laužavietėmis ir patarimais. Gyventojų aktyvumo tikimasi ir renkant pirmąjį Lietuvos laužaviečių TOP 10.

„Kiekvienas turime asmeninį suvokimą apie geriausią vietą iškylai. Todėl į pagalbą pasitelkėme kompetentingus projekto partnerius – Lietuvos savivaldybių asociaciją, Valstybinių ir regioninių parkų ir rezervatų asociaciją, kurie atrinko laužavietes. Tikimės, kad geriausių Lietuvos laužaviečių rinkimai ne tik prisidės prie legalių laužaviečių populiarumo, bet ir paskatins gyventojus aplankyti gražiausius visiems priklausančius gamtos kampelius“ – sako D. Taraila.

Lietuvos Savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė sako, kad Lietuvos savivaldybės iškylautojams turi ką pasiūlyti – www.laužavietės.lt jau subūrė daugiau nei puspenkto šimto viešų nemokamų laužaviečių.

„Tikiu, kad šis projektas padės legalioms viešoms laužavietėms tapti labiau matomoms ir sukurti savotišką iškylų gamtoje kokybės standartą – saugų, draugišką gamtai ir žmogui“, – teigė Lietuvos Savivaldybių asociacijos direktorė.

Lietuvos laužaviečių TOP 10 rinkimų metu gyventojai kviečiami balsuoti už komisijos išskirtas kiekvieno etnografinio regiono lankomiausias, tvarkingiausias, vaizdingiausias ir lengvai pasiekiamas laužavietes. Daugiausiai gyventojų balsų pelniusios Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos bei Mažosios Lietuvos laužavietės pretenduos patekti į pirmą kartą sudaromą Lietuvos laužaviečių TOP 10.

Balsavimas vyksta iškylautojus vienijančiame socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje – „Lietuvos laužavietės“. Rugpūčio 9 – 12 dienomis vyks balsavimas už geriausias etnografiniam regionui priklausančias laužavietes, rugpjūčio 16 – 17 dienomis iš pateikto sąrašo bus išrinktas Lietuvos geriausių laužaviečių Top 10.

Pavadinimas

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką