Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 23d. 10:27

„Lietuvos draudimo“ paslaugas jau galima įsigyti ir „PayPost“ skyriuose

Lietuvos pašto bankelis „Paypost“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lietuvos pašto bankelis „Paypost“
Draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pasirašė naują partnerystės sutartį su Lietuvos paštu. Nuo šiol Lietuvos pašto finansinių paslaugų skyriuose „PayPost“ bus galima įsigyti keturių rūšių draudimų paketus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Anot draudiko atstovo, itin svarbu prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, o „PayPost“ skyriai suteiks galimybę pasiekti ir didžiųjų miestų, ir regionų bei mažesniųjų miestelių gyventojus.

„Siekiame kiekvieną klientą aptarnauti jam patogiausiu būdu – nuolat tobuliname aptarnavimą el. kanaluose, kuris tapo itin aktualus pandemijos metu, bet kartu turime ir plačiausią nuosavą klientų aptarnavimo vietų tinklą. Mums svarbu pasiekti kiekvieną klientą jam patogiausiu būdu. Partnerystės, tokios kaip su Lietuvos paštu, vienas iš būdų, kuris leidžia prisiderinti prie skirtingų klientų poreikių ir būti jiems patogiausiose vietose“, – apie partnerytę pasakoja „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento direktorius Raimondas Geleževičius.

Pasak Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų vadovo Norberto Žiobos, tokios partnerystės leidžia klientams suteikti daugiau patogumo.

„Kaip vieno plačiausių paslaugų teikimo tinklų šalyje, mūsų prioritetas – užtikrinti patogias, greitas ir lengvai prieinamas paslaugas. To siekiame dirbdami kartu su plačiu partnerių tinklu, kuris yra atviras ir nuolat plečiamas“, – sako N.Žioba.

Nuo šiol „PayPost“ skyriuose galima įsigyti privalomąjį, būsto, asmens ar kelionių draudimą. Pasinaudoti finansinėmis paslaugomis klientai gali 58 „PayPost“ skyriuose, kuriuos galima rasti 28 šalies miestuose ir miesteliuose. Pilną jų sąrašą galima rasti Lietuvos pašto tinklalapyje.

„Lietuvos draudimas“ yra didžiausia draudimo bendrovė šalyje, savo paslaugas teikianti daugiau nei 588 tūkstančiams privačių ir verslo klientų. Bendrovė užima didžiausią ne gyvybės draudimo rinkos dalį šalyje ir turi daugiau nei 1000 darbuotojų komandą visoje Lietuvoje. „Lietuvos draudimas“ yra ne kartą pripažintas Geriausiu darbdaviu Baltijos šalyse.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

27:11
03:07
16:08

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką