Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 28, 11:22

Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijai vadovaus Giedrius Rimša

Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos prezidento pareigas pradėjo eiti patyręs finansų srities ekspertas, advokatas Giedrius Rimša. Jis vadovaus 2002 metais įkurtai asociacijai, vienijančiai aštuonias Lietuvos gyvybės draudimo rinkoje veikiančias bendroves, rašoma Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos pranešime spaudai.
LGDĮA prezidentas Giedrius Rimša
LGDĮA prezidentas Giedrius Rimša / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 2 Draudimas Verslas

„Esu dėkingas Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos valdybai už pasitikėjimą. Tai naujas etapas mano karjeroje, tačiau gyvybės draudimo, kuris yra svarbi Lietuvos finansų sistemos dalis, iššūkiai man puikiai suprantami. Tikiu, kad mano patirtis finansų srityje prisidės prie tvaraus gyvybės draudimo rinkos augimo, didinant visuomenės supratimą apie jo svarbą bei palaikant konstruktyvų dialogą su valstybės institucijomis“, – kalba G.Rimša.

G.Rimšos karjeros kelias Lietuvos finansų srityje tęsiasi daugiau kaip 25 metus. Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje jis ėjo Teisės departamento direktoriaus, ministerijos sekretoriaus, valstybės sekretoriaus, ministerijos kanclerio pareigas.

Dirbdamas Finansų ministerijoje, G.Rimša atstovavo valstybei finansų įstaigų valdymo organuose, buvo deleguotas Lietuvos auditorių garbės teismo nariu, ėjo Privatizavimo komisijos pirmininko pareigas. Praėjusiais metais palikęs darbą valstybės tarnyboje, užsiėmė advokato praktika.

G.Rimša baigė teisės magistro studijas Vilniaus universitete, taip pat yra įgijęs inžinerinės ekonomikos ir vadybos magistro laipsnį.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką